2024. április 19. Péntek, Emma.

A nagy gólkülönbségek sok csalódott edzõ nyilatkozatával járnakForrás: Hajdú-bihari Napló
Utolsó módosítás: 2016-05-04 11:44:16
Címkék: Bihari hírek
Sok meglepõ eredmény született a megye I. szombati napján. A legemlékezetesebb a Hajdúszoboszló csapatáé, akik szép sikerrel búcsúztak felújításra váró pályájuktól: 15 gólos gyõzelmet arattak az utolsó meccsen, amit a szezonban ezen a pályán játszottak.

Debreceni EAC–Téglási VSE 1–1 (0–0)

100 nézõ Vezette: Szûcs L. (Prezenszki M., Szûcs A.)

Debrecen: Tóth F.– Ozsváth J., Barabás Z., Tóth Z., Ménes M., Róka Z. (Katona T.), Varga M., Csörgõ K. (Takács Á.), Csák Zs. (Fodor T.), Molnár M. (Madar Cs.), Balás V. (Horváth A.) Edzõ: Sáfár László.

Téglás: Kiss L.– Csapó A., Deák D., Nagy J., Kiss J. (Bánfi Cs.), Danó Zs., Kapusi J., Danó H., Danó N., Bereczki B. (Dobrán T.), Lakatos F. (Horváth P.) Edzõ: Szabó Imre.

Gól: Ménes M., illetve Deák D. Jók: Deák D., Kapusi J., Danó Zs., Danó N., Kiss L. Ifi: 4–1

Sáfár László: – Késõbb nyilatkozik.

Szabó Imre: – Örülök az egy pontnak, mivel nem játszottunk jól és az utolsó utáni percben sikerült egyenlíteni.
Szövetkezetek SE–Berettyóújfalui SE 4–0 (0–0)

150 nézõ Vezette: Takács I. (Zámbó T., Kovács Á.)

Hajdúdorog: Tóth Z.– Iván K. (Bak I.), Juhász B., Pogácsás J., Máthé I., Juhász T. 8Bak R.), Dálnoki Zs., Kovács A., Oláh T. (Szabó Z.), Pogácsás B. (Pálóczi T.), Vadászi S. (Kelemen B.) Edzõ: Gergely Péter.

Berettyóújfalu: Sándor M.– Nagy R., Magyar Sz., Mezõ L. (Békési D.), Ékes G., Tóth G. (Szabó P.), Kardos I., Nemes I. (Szabó G.), Jancsó A., Csordás J., Nagy Z. (Szitkó R.) Edzõ: Szitkó Róbert.

Gól: Juhász T.(2), Vadászi S., Szabó Z. Jók: Mindenki, senki. illetve Ifi: 2–3

Gergely Péter: – Az elsõ félidõben nagy nyomás alatt tartott minket a Berettyóújfalu, de hõsiesen kivédtük támadásaikat. A második félidõben viszont nagyon taktikusan, fegyelmezetten és nagy akarattal játszottunk. A helyzeteinket maximálisan kihasználva, megérdemelten nyertünk. Csak gratulálni tudok a csapatnak a második félidei teljesítményéhez. További sok sikert a Berettyóújfalunak.

Szitkó Róbert: – Gratulálok a Hajdúdorognak. Akaratban felénk nõttek az egész mérkõzés folyamán, nekünk pedig tudomásul kell venni, hogy a mez nem nyer meg mérkõzést. Rengeteg hibával játszottunk és ennek köszönhetõ a vereség.
Nagyhegyes KSE– Balmazújváros Sport KFT. 0–2 (0–0)

150 nézõ Vezette: Szûcs N. (Tóth T., Gréz B.)

Nagyhegyes: Kiss G.– Kapusi B. (Balázs Á.), Kis D., Kasuba M. (Nagy K.), Magyar A., Bodnár I., Ungvári P. (Duplinszky Á.), Pallai Zs., Szûrös B., Tóth I., Percze R. (Hegedüs T.) Edzõ: Szilágyi Balázs.

Balmazújváros: Csobán I.– Karikás K., Vig V., Posta I., Abdulmaati I., Bódis I., Kovács M., Rõth A. (Koroknai N.), Szabó B., Posta N. (Radócz Sz.), Vincze Cs. (Jókai T.) Edzõ: Szabó Balázs.

Gól: Karikás K., Posta N. Jók: Senki, illetve Kovács M., Rõth A., Karikás K., Csobán I.

Szilágyi Balázs: – Nyolc ziccerbõl egyet sem tudtunk berúgni, ez okozta vesztünket.

Szabó Balázs: – Az elsõ félidõben kiegyenlített volt a játék, azonban a második félidõben átvettük a játék irányítását, ami a gólokban is megmutatkozott. A két gólon kívül akár még nagyobb arányú is lehetett volna gyõzelmünk. További sok sikert kívánok Nagyhegyes csapatának.
Hajdúböszörményi TE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 2–0 (1–0)

100 nézõ Vezette: Gulyás S. (Eszterhai B., Kövér F.)

Hajdúböszörmény: Tömöri A.– Andorkó S., Simonka R., Tóth V., Lovas M., Szathmári Zs., Sigér Á., Jeremiás G. (Bereczki T.), Nagy M., Tóth L. (Molnár T.), Hamar G. (Sólyom M.) Edzõ: Elek Norbert.

Hajdúsámson: Szalánczi Z.– Csurka Sz. (Duró G.), Kubán Z., Gráma I., Papp M., Éder G. (Csala R.), Molnár Á., Béke F. (Kerekes B.), Száraz Á. (Nagy R.), Mertin D., Bacskai A. (Iván R.) Edzõ: Szalánczi Zoltán.

Gól: Nagy M.(2) Jók: Béke F., Molnár Á.

Elek Norbert: – Késõbb nyilatkozik.

Szalánczi Zoltán: – Szervezett védekezésünket a jobb képességû ellenfelünk nagyon nehezen tudta feltörni. Vezetõ góljukat egy szerencsés átlövésbõl érték el, melyre erõinkbõl válaszra már nem futotta.
Monostorpályi SE–Sárrétudvari KSE 0–3 (0–1)

150 nézõ Vezette: Tatár I. ( Berettyán Z., Muszka Z.)

Monostorpályi: Szabó A.– Nyilas Sz., Bodnár I., Rózsa N., Tapoti J., Apagyi R., Gellért M., Kóródi D., Molnár Á., Bodnár L. (Sallai J.), Jávorszky J. (Balogh P.) Edzõ: Selyem Nándor.

Sárrétudvari: Eszenyi V. (Nagy P.)– Purguly E. (Erõs L.), Nagy Zs., Kiss Cs., Füleki B. (Bodó L.), Varga L., Nagy T., Olajos G., Baranyai L., Bak B. (Kiss T.), Kovács P. Edzõ: Bodó Lajos.

Gól: Nagy Zs., Erõs L.(2) Jók: Bodnár I., illetve az egész csapat. Ifi: 1–5

Selyem Nándor: – A mérkõzésen kiállási gondjaink voltak, ehhez képest aránylag helyt állt a csapat. Gratulálok a Sárrétudvarinak.

Bodó Lajos: – Gratulálok a csapatomnak a magabiztos gyõzelemhez. A héten már másodjára tudtunk gyõzni nagy gólkülönbséggel Monostorpályiban. Nagyon örülök a csereként beállt Erõs Lajos két góljának, az ifi csapat gyõzelmének és annak, hogy Nagy Patrik az ifi csapatunk kapusa bemutatkozott a felnõtt együttesünkben.
Hajdúszoboszlói SE–Hosszúpályi SE 16–1 (6–1)

100 nézõ Vezette: Veres J. (Papp F., Soós A.)

Hajdúszoboszló: Bíró T.– László R. (Csuka T.), Kereki M. (Sarkadi Z.), Szabó G., Butor Cs. (Márton D.), Pintér P. (Halász A.) (Kiss Z.), Papp Z. (Nagy J.), Tóth Z., Kálmán Z., Éles Z., Galgóczi P. Edzõ: László Richárd.

Hosszúpályi: Lakatos D. (Petrika R.)– Szabó G. (Lakatos N.), Nagy Sz., Horogh F., Rostás K. (Lajtos B.), Jeney D., Nagy S., Bencsik A., Lakatos I., Kremicski F., Balogh J. Edzõ: Bernáth Lajos.

Gól: Kálmán Z.(8), Galgóczi P.(3), Szabó G., Butor Cs., Halász A. Csuka T., Éles Z., illetve Kremiczki F. Jók: Kálmán Zoltán vezetésével az egész csapat, illetve senki. Kiállítás: Bíró T., illetve Horogh F. Ifi: 1–2

László Richárd: – Gratulálok a fiúknak. Ilyen arányban is megérdemelt gyõzelmet arattunk. Szép emlékkel búcsúzunk ezen a szezonon a pályánktól. További sok sikert Hosszúpályinak.

Bernáth Lajos: – Gratulálok Hajdúszoboszlónak a gyõzelemhez, megérdemelten nyertek. Sajnos mi még edzõpartnernek is gyengék voltunk.
Derecskei LSE–Püspökladányi LE 4–0 (4–0)

150 nézõ Vezette: Butt T. (Forgács K., Erdélyi T.)

Derecske: Menyhárt N. (Garadnai M.)– Bernáth K., Erdõs B., Szilágyi M. (Kéri M.), Tóth Sz., Fekete B., Mertin L., Magyar B., Juhász Cs., Engi D., Nagy N. (Fekete L.)Edzõ: Magyar Balázs.

Püspökladány: Kunkli Z.– Varga M., Horváth I., Szabó B., Mogyorósi Z., Mezõ A., Nádházi S., Balogh R., Gulyás Gy., Kelemen L., Katona N. Edzõ: Gulyás Gyula.

Gól: Nagy N., Engi D., Juhász Cs., Erdõs B. Jók: Erdõs, Bernáth K., Nagy N. Ifi: 1–0

Magyar Balázs: – Korrekt játékvezetés, remek elsõ félidõ, borzalmas második félidõ. Püspökladány ébresztõ! Gulyás Gyula, egykori NBIII-as bajnok csapatom csapatkapitánya elõtt le a kalappal, hogy ehhez adja a nevét.

Gulyás Gyula: – Késõbb nyilatkozik.