2024. április 20. Szombat, Tivadar.

Az idõjárás megpecsételte a vasárnapi játéknapotForrás: Haon
Utolsó módosítás: 2010-08-16 09:28:50
A megye I-es bajnokság nyitófordulójának vasárnapi napján igen sok mérkõzés félbeszakadt a hirtelen jött vihar miatt. Ha érdekli, azok a találkozók, melyeket lejátszottak, hogyan végzõdtek, tekintse meg portálunkon.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Hajdúnánás 3–2 (1–0)
250 nézõ, vezette: Sápi Cs. (Tóth G., Kóti L.).

Nyírmártonfalva: Rácz G. – Spisák Zs., Konyári S., Havrilla I., Kolompár J. (Tóth T.), Jónizs A. (Szabó T.), Nagy I. (Piros Z.), Szemán T. (Nagy D.), Bucskó J. (Kiss G.), Nánási D., Bodnár T. Edzõ: Asztalos János.

Hajdúnánás: Hankoszki R. – Békési L. (Timbusz Zs.), Ujvári Zs., Bagoly J., Kántor T. (Bacsi Zs.), Daróczi P. (Kondora J.), Andorkó P., Toronyai L. (Tóth M.), Széplaki N. (Szabadi L.), Horváth Á., Oláh T. Edzõ: Kondora József. Gól: Kolompár J., Szemán T., Kiss G., illetve Horváth Á., Kondora J. Jók: mindenki, illetve Daróczi P., Andorkó P., Horváth Á. Ifi: 1-5.

Asztalos János: – A nyíltsisakos játékban a helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat tudott jobban kijönni. Külön említést érdemel a profi játékvezetés. Köszönöm a csapatnak a maximális hozzáállását a mérkõzéshez. Csak így tovább elõre!

Kondora József: – Az elsõ percekben több ziccert is kialakítottunk, amit sajnos szokásunkhoz híven sikerült kihagynunk. Majd egy védelmi hibát kihasznált az ellenfél és õk vonulhattak a szünetben elõnnyel. A II. félidõben is többet birtokoltuk a labdát, de csak 2-2-re tudtuk hozni a II. félidõt.