2024. március 29. Péntek, Auguszta.

Hozták a papírformát a futsalosokForrás: haon.hu
Utolsó módosítás: 2011-10-07 15:09:31
Futsal - Idegenben verték másodosztályú ellenfeleiket a hajdú-bihari élvonalbeli csapatok.

Magabiztos gyõzelemmel lépett tovább mindkét hajdú-bihari futsalcsapat a Magyar Kupa elsõ fordulójából szerda este. Az MVFC Berettyóújfalu a másodosztályú Bábolna-NM TFC együttesét verte 8–2-re Törökszentmiklóson – a szünetben 5–2 volt az állás –, míg a DEAC Armada 11–4-re diadalmaskodott a szintén NB II-es SZTE EHÖK SE ellen, a félidõben már 7–1-re vezetve. Érdekesség, hogy a szegediek összes találatát Kalános János szerezte, míg a vendégek közül Szécsi Barna vette be legtöbbször a házigazdák kapuját, egészen pontosan ötször. A Mezei-Villnélviszatért a korábban mûtéten átesett Nagy Tamás, aki góllal is kivette részét a gyõzelembõl.

A tények

Bábolna-NM TFC–MVFC Berettyóújfalu 2–8 (2–5)

Törökszentmiklós, vezette: Solymosi, Richter, Mohácsi.

MVFC: Tihanyi – Lovas, Trencsényi, Michel, Leo Mendes. Csere: Nagy I., Póta, Gyöngyösi Kolompár, Szabó P., Nagy T., Mezei. Edzõ: Turzó József.

Gólszerzõk: Váradi (11. perc), Kozák (13. p.), illetve Trencsényi (1., 19. p.), Szabó P. (6. p.), Kolompár (10. p.), Nagy T. (16. p.), Michel (23. p.), Gyöngyösi (38., 39. p.).

SZTE EHÖK SE–DEAC Armada 4–11 (1–7)

Szeged, vezette: Orosz, Somodi, Borbás.

DEAC Armada: Elek – Szécsi, Fekete, Angyalos, Sánta. Csere: Bákonyi, Nagy Zs., Siska, Kiss A. Edzõ: Kozma Mihály.

Gólszerzõk: Kalános (17., 24., 32., 40. perc), illetve Angyalos (4. p.), Szécsi (11., 14., 14., 20., 36. p.), Sánta (12., 28. p.), Siska (19. p.), Nagy Zs. (26. p.), Fekete (33. p.).