2012. május 22. Kedd, Júlia, Rita.
 
Továbbra is hódít a foci a gyerekek körében Hajdú-Bihar megyébenForrás: haon.hu
Utolsó módosítás: 2011-10-28 12:40:52
Zsáka - Több mint száz gyerek kergette a labdát a Bozsik Program keretében Zsákán.

Zsákán rendezték meg az őszi körzeti ifjúsági labdarúgó bajnokságot aBozsik Program intézményi rendszerében.

A helyi csapatokon kívül még hat környező településről érkeztek az iskolák csapatai a tornára. A kastélyparki sportpályán több mint száz általános iskolás fiú két korosztályban bűvölte a labdát a körzeti bajnoki címért. A rendkívül népszerű sportág versenyeinek rendezése hálás feladat minden településen, hisz a játékosokon kívül a szülők és a szurkolók lelkesedése is meghatározza a rendezvény hangulatát.

Őszi körzeti ifjúsági labdarúgó bajnokság Zsákán

A tizennégy csapat fáradhatatlanul, összesen 16 mérkőzésen kergette a labdát a hűvös, szeles időben. Végül a fiatalabbak korcsoportjában a hazai csapat diadalmaskodott, míg a nagyobbak versenyét a Komádiból érkezett gárda nyerte. A bajnokcsapatok mellett kiválóan szerepeltek a csökmőifurtai,körösszegapátiberekböszörményi és körösszakáli válogatottak is.

A labdarúgás egyre népszerűbb a lányok körében is. Egy nappal később a körzet iskoláinak leány csapatai Furtán mérkőztek meg a bajnoki címért. Az aranyérmet azsákai, az ezüstöt a furtai, a bronzot pedig a komádi lányok nyakába akasztották a szervezők.

A tanév során még téli és tavaszi fordulók is lesznek. A gyerekek óriási izgalommal és lelkesedéssel készülnek a következő időszak versenyeire.

Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás ehhez a témához.
Hasonló hírek 
Kedvenc hírek
Ön még nem rakott semmit a kedvencek közé!