2024. április 23. Kedd, Béla.

Továbbra is veretlen SárrétudvariForrás: haon.hu
Utolsó módosítás: 2011-10-30 14:59:36
Tekintse meg portálunkon a megye I. 11. fordulójának szombati játéknapján született eredményeket.

Tiszacsege–Polgár 3–1 (3–0)

120 nézõ, vezette: Darányi A. (Mészáros Cs., Erdei T.).

Tiszacsege: Csobán I. – Vincze S., Vaszilkó A., Burkó Z., Vincze Cs., Nagy K., Vig V., Kovács I., Ungvári G. (Tóth P.), Nagy D. (Jókai T.), Virág B. Edzõ: Tóth Péter.

Polgár: Németh K. – Szabó S., Tamás A., Csikós L., Bene K. (Polonkai L.), Nábrádi L. (Dobó V.), Pásztor Cs. (Kurucz G.), Tóth M., Bodnár D., Czimer J., Antal J. Edzõ: Mészáros László. Gól: Vincze Cs., Virág B., Nagy K., illetve Polonkai L. Jók: mindenki, illetve Bodnár D., Tóth M. Kiállítás: Csikós L. Ifi: 2–4.

Tóth Péter: – Az elsõ félidõben megérdemelten szereztük meg a három gólos elõnyünket. A 48. percben kihagyott tizenegyesünk megpecsételte a második félidei játékunkat. Szerintem igazságos eredmény született. További sok sikert a Polgár csapatának.

Mészáros László: – A körülményeket csak mi múltuk alul, ezentúl a labdaeladást és a helyzetkihagyást fogjuk gyakorolni, hátha fordítva fog elsülni.

Berettyóújfalu–Józsa SE 6–1 (2–1)

150 nézõ, vezette: Pál G. (Kertész F., Nagy T. M.).

Berettyóújfalu: Szántó F. (Dobszai D.) – Kardos I., Nagy Z., Hajdú M., Ékes G. (Lovász D.), Sándor Sz. (Kiss R.), Szabó P., Jancsó A. (Csordás T.), Nagy R. (Balogh T.), Szabó G., Vigh A. Edzõ: Vékony Sándor.

Józsa SE: Kriston D. – Szabó S., Juhász B., Demján B., Szabó G. (Szilágyi I.), Haszonits Zs. (Nagy M.), Kerti L., Szabó Cs., Kövér I. (Párducz T.), Hajzer L., Gáll F. (Szabó M.). Edzõ: Szabó László. Gól: Vigh A. (2), Jancsó A., Csordás T., Hajdú M., Sándor Sz., illetve Kerti L. Jók: mindenki, illetve Hajzer L., Haszonits Zs., Szabó S. Kiállítás: Kriston D. Ifi: 0–2.

Vékony Sándor: – Jó idõben megérdemelt gyõzelmet arattunk. Ha az utolsó 20 percben kicsit jobban figyeltünk volna, akkor az eredmény két számjegyû lehetett volna. Remélem, hogy ezek a gólok, amik a mai mérkõzésben „bent maradtak”, azok a jövõhéten megszületnek.

Szabó László: – Elsõ percben szerzett vezetésünk után sajnos jogosan kiállították a kapusunkat, és ezt az ellenfél kihasználva könnyedén megfordította a meccset. További sok sikert kívánok a Berettyóújfalu csapatának.

Hajdúsámson–Pentafrost Nyírmártonfalva SE 3–1 (1–1)

150 nézõ, vezette: Muszka Z. (Gulyás S., Vasziliu T.).

Hajdúsámson: – Katona G. – Munkácsi J., Halász Z., Bartha Z., Szabó B., Czibere B., Dorogi Gy., Éger J., Olajos G. I. (Gajdos T.), Rása G., Fodor T. Edzõ: Szegedi Szabolcs.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE: Lukács – Konyári S., Havrilla I., Szabó T. (Kiss G.), Gréz B., Rácz F. (Tóth B.), Jónizs A. (Szemán B.), Nagy I. (Spisák Zs.), Szemán T., Bucskó J., Bodnár T. Edzõ: Asztalos János. Gól: Dorogi Gy., Rása G., Bartha Z., illetve Bucskó J. Jók: Halász Z. Ifi: 4–1.

Szegedi Szabolcs: – A mai meccs értékelhetetlen részünkrõl.

Asztalos János: Nem tudtuk elérni.

Sárrétudvari–Téglás 4–2 (1–1)

300 nézõ, vezette: Tõkés R. (Tóth Sz., Mészáros P.).

Sárrétudvari: Kiss B. – Erõs L., Nagy T., Földesi N., Balogh R., Kovács T., Erõs L., Füleki B., Szabó G., Dávid T., Fegyverneki M. Edzõ: Gulyás Gyula.

Téglás: Pálóczi I. – Nagy J., Nagy J., Gonda Nagy T., Tóth P., Danó Zs. (Karsai S.), Bánfi Zs., Fábián Nagy T. (Szabó I.), Balogh J., Hevesi D., Bánfi J. Edzõ: Szabó Imre. Gól: Dávid T., Erõs L., Füleki B., Balogh R., illetve Bánfi Zs., Nagy J. Jók: mindenki, Gulyás Gyula a mezõny legjobbja, illetve mindenki. Ifi: 1–1.

Gulyás Gyula: – Nagyon örülünk a gyõzelemnek, úgy érzem, hogy megérdemelt gyõzelmet szereztünk egy nagyon jó csapat ellen. Úgy gondolom, hogy a futball ellenében felülmúltuk a Téglás csapatát, nagyon fontos és értékes gyõzelmet arattunk. Ezzel a gyõzelemmel az irigyeinknek és rosszakaróinknak nagyon rossz napot szereztünk, aminek én személy szerint mérhetetlenül örülök. Személy szerint nagyon szeretném, ha a Hajdú-Bihari Napló hasábjain a csapat szerepelne, hiszen ebben a mezõnyben a Sárrétudvari veretlen és elsõ helyezett. Ez Udvari, ez Udvari, héjj, héjj!

Szabó Imre: – A helyzetek alapján megérdemelt hazai gyõzelem született. Az elsõ félidõben két kulcsjátékosunk sérülés miatt kivált a játékból, ez rányomta a bélyegét a teljesítményünkre. A védekezésünkben voltak hibák, de összességében akart a csapat, ezért dicséret illeti õket.