Megye I és II-es eredményekForrás: haon.hu

Megye I.

Derecske–Hajdúsámson 0–6 (0–1)

150 nézõ, vezette: Tõkés R. (Gulyás S., Vasziliu T.).

Derecske: Iklódi T. – Juhos L., Tóth Sz., Berán B., Fekete S., Papp R., Bálint T., Csizmadia Cs., Nyéki S., Babotán J., Halász A. Edzõ: Makleit Tibor.

Hajdúsámson: Katona G. (Zoványi G.), Molnár Zs., Csonka K., Tóth R. (Molnár), Bartha Z. (Szabó B.), Halász Z., Kraszny F. (Munkácsi J.), Szilágyi (Gajdos T.), Olajos G. (Szabó B.), Dorogi Gy., Czibere B. (Hodosi). Edzõ: Szegedi Szabolcs. Gól: Olajos (3), Szabó, Dorogi, illetve Csizmadia (öngól). Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 0–3.

Makleit Tibor: – Az elsõ félidõben mutatott játékunk alapján, nem várt nagyarányú vereséget szenvedtünk.

Szegedi Szabolcs: – Az elsõ félidõben, teljesen egyenrangú ellenfele voltunk a Derecskének, de a második félidõbe hamar tudtuk rúgni a másodikat, így ez eldöntötte a mérkõzés kimenetelét, és utána felszabadzltan futbaloztunk, futószalagon jöttek a gólok.

Hajdúnánás–Sárrétudvari 1–1 (0–0)

100 nézõ, vezette: Kiss J. (Nagy J., Mészáros P.).

Hajdúnánás: Imrõ L. – Andorkó P., Kiss A., Tar A., Csiszár I., Újvári Zs. (Oláh T.), Daróczi P., Kántor T., Sánta A., Szentjobbi R. (Takács T.), Szitkó R. Edzõ: Kondora József.

Sárrétudvari: Kiss B. – Katona I. (Bende L.), Varga L., Földesi N., Balogh R., Fegyverneki M., Füleki B., Erõs L., Horváth I. (Szabó L.), Erõs L., Dávid T. Gól: Újvári Zs., illetve Dávid T. Jók: Kiss A., Újvári Zs., Tar A., Szitkó R., Kántor T., Daróczi P., illetve Balogh R., Varga L., Bende L., Földesi N., Kiss B. A mezõny legjobbja. Ifi: 2–0.

Kondora József: – Nagyon szerettük volna megszakítani az Udvari eddigi veretlenségét, egy-nullás vezetésünknél csak a fortuna és a kapufa mentette meg õket a további góloktól, és a sors fintora, hogy egy lepattanó után egyenlítettek. Gratulálok nekik.

Gulyás Gyula: – A játék alapján úgy gondolom, hogy reális eredmény született, sajnos egy félidõ elõnyt adtunk az ellenfélnek, a második félidõ játéka alapján megérdemelten szereztünk egy pontot. Megyünk tovább, és jövõhéten megpróbálunk javítani.

Ebesi KKSE–Polgár 2–1 (0–1)

200 nézõ, vezette: Nagy T. (Nagy L., Butt T.).

Ebes: Bíró T. – Kocsis M., Fábián J. (Bisi L.), Borúzs T., Kanál R., Mészáros T. (Kovács P. (Szabó I.), Leiter B., Leiter K. (Harsányi P.), Bernáth G., Szabó G., Virág B. (Szabó T.). Edzõ: Mészáros Tamás.

Polgár: Németh K. – Pásztor Cs., Szabó K., Rácz J., Bene L. (Reszegi L.), Csikós L., Dobó V., Antal J., Bodnár D., Czimer J. (Nagy L. (Kurucz G.), Polonkai L. Edzõ: Hágen Zsolt. Gól: Virág B., Mészáros T., illetve Nagy L. Jók: Borúzs T., Fábián J., Kocsis M., Szabó G., Bernáth G. A mezõny legjobbja. Ifi: 1–3.

Mészáros Tamás: – Az elsõ félidei gyenge játék után, a második félidõben már sikerült azt játszani, amit a mérkõzés elõtt elterveztünk, és ennek meg is lett az eredménye, hiszen tíz perc alatt megfordítottuk az eredményt, és még rengeteg helyzetet dolgoztunk ki a gólokon kívül is. Köszönjük szépen az ifjúsági csapat sportszerû bíztatását.

Hágen Zsolt: – A játék minõségében ellentétes félidõket produkáltunk, így a döntetlent megérdemeltük volna, ám a sors másként rendelkezett. A jövõhéten javítani fogunk!

Tiszacsege–Téglás 3–2 (2–0)

825 nézõ, vezette: Papp E. (Mezõ S., Rózsa K.).

Tiszacsege: Csobán I. – Varga J., Tornyai V., Ungvári P., Bodnár I., Monoki A., Kovács I., Ungvári G., Burkó Z. (Soróczki B.), Iszák D., Vig V. Edzõ: Tóth Péter.

Téglás: Pálóczi I. – Kiss J., Deák D., Nagy J. (Pelles T.), Molnár L., Danó Zs., Gonda T., Tóth P., Kapusi J., Fábián T., Bánfi Zs. (Bánfi J.). Edzõ: Szabó Imre. Gól: Iszák D., Kovács I., Ungvári P., illetve Bánfi Zs., Fábián T. Jók: mindenki, illetve elsõ félidõben: senki, második félidõben: mindenki. Ifi: 1–6.

Tóth Péter: – Az elsõ félidõ alapján megérdemelt hazai gyõzelem, nagyon jó hozzáállással, kevés létszámmal, nagyon becsületesen küzdöttek a fiúk. További sok sikert a Téglás csapatának.

Szabó Imre: Az elsõ félidõben támadásba kapura lövés nélkül, védekezésben súlyos egyéni hibákból adódóan két gólos hátrányba kerültünk. A második félidõben “igazi” arcát mutatva kiegyenlített a csapatom. Kettõ-kettõ után két nagy helyzetet kihagytunk, az ellenfél pedig egy jól eltalált lövéssel megszerezte a lelkesedésük alapján megérdemelt gyõzelmet. Utószó: aki Tiszacsegére jön készüljön föl az utópisztikus hagulatra.

Nem vette fel–Nagyhegyes 2–3 (1–2)

75 nézõ, vezette: Dobi J. (Prezenszki M., Pallai Zs.).

Nagyhegyes: Buglyó I. – Kiss A. (Kerékgyártó T.), Tóth J., Tóth M., Szarvas T., Kállai D., Butor Cs., Csige I., Nagy S. (Kunkli F.), Bernáth L. (Tornyai G.), Szarvas T. Edzõ: Pintér István. Gól: Kerékgyártó T., Butor Cs., Kunkli F. Jók: Szarvas T., Csige I., Butor Cs., Biglyó I. A mezõny legjobbja. Ifi: 2–1.

Pintér István: – Szerencsével sem álltunk hadilábon, de megérdemelt három pontot szereztünk.

Nyíradony–Pentafrost Nyírmártonfalva 3–0 (1–0)

100 nézõ, vezette: Pál G. (Papp J., Búzás A.).

Nyíradony: Kerezsi T. – Takács A. (Szabó T.), Mercs J., Terdik L., Gráma I., Baranyi B., Szutor Gy., Kozma Gy. (Domán P.), Pallai A. (Kovács T.), Kövér I. (Tóth P.), Lukács L. (Varga D.). Edzõ: Orosz János.

Nyírmártonfalva: Káplár F. – Konyári S., Havrilla I., Vincze S., Gréz B., Kiss G., Szemán T., Vincze Cs., Szemán B., Bucskó J., Tóth D. (Mike I.). Edzõ: Molnár Gábor. Gól: Baranyi B., Kozma Gy., Tóth T. Jók: mindenki, illetve Káplár F., Gréz B., Vincze Cs. Ifi: 6–1.

Orosz János: – Nem túl magas színvonalú, annál küzdelmesebb mérkõzésen, csak a második félidõben sikerült a lelkesen játszó ellenfél fölé kerekedni.

Molnár Gábor: – Nagyon sajnálom a fiúkat, a meccsen hajtottak, küzdöttek csak a helyzeteinket nem tudtuk kihasználni, Nyíradony viszont kihasználta helyzeteit. Gratulálok Nyíradony csapatának.

Berettyóújfalu–Kaba 4–0 (0–0)

100 nézõ, vezette: Takács I. (Áncsán Gy., Katona D.).

Berettyóújfalu: László G. (Nagy N.) – Szabó L. (Kardos I.), Nagy Z., Hajdú M., Garabuczi B., Sándor Sz., Jancsó A., Szabó G., Nagy R. (Lovász D.), Csordás T., Nemes I. (Kiss R.). Edzõ: Vékony Sándor.

Kaba: Szücs G. (Biás P.) – Bernáth K., Dér I., Szörnyi R., Kacsándi N. (Kuhajda Cs. (Biás D.), Jeges Z., Nagy S., Csegedi A., Kovács Gy., Suta Cs., Jeney D. (Varga S.). Gól: Hajdú M., Nemes I., Csordás T., Sándor Sz. Jók: mindenki, illetve Szörnyi R., Kovács Gy. Ifi: 0–2.

Berettyóújfalu: – Alacsony színvonalú, nagyon sok hibával tarkított mérkõzést sikerült megnyernünk. A meccs fordulópontjaiból, kritikus helyzeteibõl jól jöttünk ki, ennek köszönhetõ nagyarányú küzdelmünk. A lelkesedésünkkel, küzdõképességünkkel nem volt gond, ahhoz azonban, hogy a jövõben is sikeresek legyünk játékban és pontosságban is sokkal többet kell nyújtanunk.

Plókai Mihály: – Sajnos, aki a mai mérkõzést nem látta és majd elolvassák az újságot, nekik egyértelmû, hogy bennünket a hazai csapat lefutballozott, de aki látta a mérkõzést, az nem ilyen véleménnyel van, hiszen az ellenfél úgy rúgott négy gólt, hogy abból háromszor adtuk nekik oda ziccerbe a labdát, sajnos õk ezt kihasználták. Amíg mi a kidolgozott helyzetünkbõl nem tudunk gólt rúgni, addig más eredményt ne várjunk el. Azt is hozzá kell, hogy tegyem, hogy a bírói közremûködés kettõ-nulláig csak a hazai csapatot támogatták, de nem õ miattuk kaptunk ki. Az eredmény túlzottnak érzem, mert az ellenfélnak igazán kidolgozott helyzete nem volt. Mindig az a csapat nyer, aki kezdési lehetõségbõl több gólt rúg. Nagyon fájó a vereség, de ezt is el kell fogadni, és készülünk a jövõheti mérkõzésre.

Józsa SE–Püspökladány 2–1 (0–0)

100 nézõ, vezette: Darányi A. (Vékony Zs., Kohn D.).

Jósza: Belényesi L. – Szilágyi I., Juhász B., Tömöri L., Bazsó O., Dobi G., Szabó Cs., Kerti L., Szabó G., Gáll F., Hajzer L. Edzõ: Takács Barna.

Püspökladány: Aranyos Á. – Pintér I., Mogyorósi D., Petrovics G., Szász L. (Máté I.), Erdõs M., Pálmai Cs. (Dan G.), Horváth Á. (Szabó Zs.), Horváth R., Karacs Z., Mogyorósi Z. (Mogyorósi J.). Edzõ: Karacs Zoltán. Gól: Dobi G., Kerti L., illetve Pálmai Cs. Jók: Belényesi L., Szilágyi I., Juhász B., Dobi G., Hajzer L, illetve mindenki. Ifi: 3–2. Kiállítás: Máté I.

Takács Barna: – Nagyon jó iramú mérkõzésen, rengeteg gólhelyzetet kihagyva, sikerült egy nagyon jól játszó, fiatal játékosokból álló csapatot legyõznünk.

Karacs Zoltán: – Megint a kilencvenkettedik percbe csúszott ki a zsebünkbõl egy pont, viszont az az út, amit a héten meghatároztunk hosszú távon eredményes lehet, reméljük egy-két fordulón belül ez pontokban is megmutatkozik. Graulálok azoknak a fiatal futbalistáknak, akik ma öltötték elõször magukra a Püspökladányi felnõtt csapat mezét.

Megye II. Északi csoport:

Monostorpályi–Nádudvar 6–0 (3–0)

150nézõ, vezette: Török Z. (Berecz A., Gréz B.)

Monostorpályi: Szabó A. – Bodnár I. (Vincze S.), Kecskés J., Váradi L. (Apagyi R.), Nyilas Sz., Takács G., Gyügyei Z., Kóródi D., Besenyei B. (Bodnár A.), Kun Á. (Bakos T.), Máté F. (Borók K.). Edzõ: Danrai József.

Nádudvar: Nagy J. I. – Bolgár M., Kenéz N., Tóth T., Tarcsi N., Makula G., Silye G., Rásó P., Nagy S., Békési P. (Molnár B.), Lõrinci G. Edzõ: Szkupi Tibor. Gól: Gyügyei Z., Máté F., Kun Á (2), Borók K., Apagyi R. Jók: Gyügyei Z., Kecskés J., Kóródi D., Kun Á., Nyilas Sz. Illetve Nagy J. I., Kenéz N., Makula G. Ifi: 7–0.

Darnai József: – Biztos gyõzelmet arattunk, egy sport szerû ellenféllel szemben. Gratulálok a két ifjúsági játékosomnak, hogy góllal mutatkoztott be a felnõtt csapatban. Szeretném megköszönni a játékvezetõi hármasnak a nagyszeû játékvezetést.

Szkupi Tibor: – Nagyvonalú, korrekt játékvezetés mellett, hazai gyõzelem.

Vámospércs–Hajdúhadház 1–3 (0–0)

40 nézõ, vezette: Mészáros Cs. (Zsurka R. Vasas Gy.).

Vámospércs: Orosz L. – Nagy L., Kovács Gy., Balogh I. S., Jónás J. (Õri Z.), Kolompár R. (Nagy J.), Vietorisz J., Halász S. (Méhész A.), Balogh II. S., Kiss I., Bányai G. Edzõ: Oláh Sándor.

Hajdúhadház: Nagy S. – Salánki Zs., Horváth A., Lakatos I. F., Nagy M. (Molnár D.), Rostás M., Lakatos II. F. (Asztalos P.), Molnár I., Gábor L., Balogh J., Virág L. (Kovács G.). Edzõ: Nagy Imre. Gól: Kolompár R., illetve Molnár I., Gábor L. (2). Jók: Kovács Gy., Kolompár R., illetve Gábor L., Rostás M., Molnár I., Virág L., Lakatos I. F. Ifi: 3–0. Kiállítás: Balog I. S.

Oláh Sándor: – Egy x-es mérkõzésen maradtunk alul, a mérkõzés végén koncentráció hiánya miatt.

Nagy Imre: Végre megtört az átok, Vámospércsen is tudtunk nyerni. A csapatomra mérges vagyok, mert nem a megbeszélt taktikát tartották bent a pályán. Sikerünk így is nagyon értékes egy jó hazai csapat ellen. Utóbbi idõben személyemet sok kritika érte, mert mertem véleményezni a játékvezetést. Most megfogadom, a számat befogom, de a játékvezetõk legyenek a játékért és ne bíráskodni akarjanak.

Egyek–Sáránd 5–4 (4–1)

50nézõ, vezette: Gönczi A. (Szabó F., Szák Kocsis J.)

Egyek: Kovács Z. – (Ifj. Horvátj Gy.), Nagy Sz., Farkas L., Sólyomi D., Bárdosi T., Horváth Gy., Csapó Cs., Hadházi A., Kiss A., Illés J., Farkas J. Edzõ: Horváth Gyula.

Sáránd: Pikádi Zs. – Nagy Gy., Kádár A., Kovács N., Kocsis Z., Antal N., Szatmári N., Máté G., Zákány F., Nyírkos T., Nagy A. Edzõ: Zákány Ferenc. Gól: Illés J. (2), Horváth Gy., Csapó Cs., Kiss S.

Horváth Gyula: – Gratulálok a csapatnak a hozzáállásához., habár a sok hiányzó ellenére nagyon jól kezdtünk és 4-1-re elmentünk, de a végére nehézzé tettük magunknak a meccset. Lényeg a három pont itthon tartása volt. Az ifi csapatmhoz annyi hozzászólásom lenne, hogy szégyeljék magukat, azok a játékosok, akik a hazai mérkõzésre sem képesek kijönni, nemhogy még idegenbe.

Ebesi SBKE–Debreceni SC 0–0 (0–0)

50nézõ, vezette: Lázár Zs. (Kiss J., Harmati L.)

Ebes: Németi J. – Varga Á., Szabó J., Nagy R., Szentesi R. (Andírkó I.), Kovács T., Csige L. (Horváth Gy.), Deák Gy. (Bõde Z.), Antal A., Szatmári S., Fodor S. Edzõ: Kovács József.

Debrecei SC: Mohácsi A. – Zsíros N. (Szécsi A.), Botos S., Nagy Zs., Mikó Z., Józsa R. (Batta Cs.), Kassay G. (Nagy P.), Kiss G., Szalontai S., Bógyis I. P., Kozma L. (Pocsai G.). Edzõ: Nagy Róbert.Jók: Mindenki illetve mindenki. Ifi: 2-1.

Kovács József:– Szerintem igazségos döntetlen született, de számomra értékesebb az egy pontnál az, hogy játékosaim igazi csapatként küzdöttek ma. Gratulálok az ifi csapatnak.

Nagy Róbert: – A mai napon Ebesen hagytunk két pontot. Amit szezon elején kitûtünk célt, az sajnos a mai nap a döntetlennel szertefoszlott. Ha a múlt héten bárkit is megbánottam volna a nyiltakozatommal elnézést kérek tõlük. További sok sikert az Ebes csapatának. Janika annyit kérek tõled, hogy “áccácáli bombát” ne halljam már.

Megye II. déli csoport:

Pocsaj–Hosszúpályi 1–4 (1–0)

250nézõ, vezette: Szegvári Z. (Búzás Zs., Mészáros P.)

Pocsaj: Makula E. – Kelemen T., Szatmári J., Vára I., Sósvágó S. (Máté B.), Szilágyi Cs. (Gecki L.), Lakatos T., Nagy P., Lakatos Gy., Rézmûves Cs. (Rézmûves A.), Kiss R. Edzõ: Kiss Imre.

Hosszúpályi: Sallai J. – Horog F., Debreceni Zs., Sándor T. (Lakatos L.), Erdelyi Z., Lakatos N., Patka J., Szõke R., Nagy S., Devits Á., Tamás M. Edzõ: Selyem Nándor. Jók: Mindenki illetve Mindenki. Gól:Kiss R. Illetve Lakatos (2), Nagy S., Tamás M. Ifi: 3-3.

Kiss Imre: – Egy jó elsõ félidõ után a második félidõben elfáradtunk. Egy tanyasi futtballt játszó ellenfél ellen, nem bírtuk a második féidõt.

Selyem Nándor: –Az elsõ félidõt átaludtuk. A szünetben helyre tettük a dolgokat. Változtattunk a két-három helyen és teljesen megérdemleten nyertük meg a mérkõzést. Sándor Tibornak mielõbbi gyógyulást kívánunk.

Kismarja–Földes 1–1 (1–0)

200nézõ, vezettte: Nagy L. (Kovács R., Harsányi Z.)

Kismarja: Virági G. – Szép Sz., Farkar I. (Zsigmond Cs.), Tamási G., Kovács S., Tamási S. (Mezõ R.), Dúró Zs., Farkas B., Ferenci L. (Gál S.), Gyöngy T., Koszorús I. Edzõ: Szép Sándor.

Földes: Szabó Gy. – Tóth J., Kiss N., Király P., Dede I. (Nagy E.), Kiss Z. (Fehér N.), Nagy S., Gál D. (Kocsis J.), Papp S., Sápi B. (Takács S.), Karacs T. (Kály L.). Edzõ: Rusznyák Zsolt. Gól: Koszorús I. Illetve Sápi B. Jók: Farkas B., Szép Sz., Tamási G. Illetve az egész csapat. Kiállítás: Kiss N. Ifi: 4-1.

Báránd–Blondy Esztár 3–4 (3–0)

100nézõ, vezette: Buczkó B. (Bodó L., Nemes Cs.)

Báránd: Katona Cs. – Futó G., Elek J., Nagy Z. (Lukács M.), Tóth L. (Takács J.), Török Zs., Békési L., Majoros Cs., Török D., Mester L. (Major L.), Víg N. Edzõ: Kalas János.

Bolndy Esztár: Csecsõdi D. – Kónya J., Veres Cs., Papp Á., Kozma I., Farkas I., Nagy L., Papp I. (Ceglédi Z.), Farkas T., Ballai E., Lakatos S. (Kiss V.). Edzõ: Ceh Lajos.

Kalas János:– Az elsõ félidõ eredményes és jó játéka után soha nem látott összeomlást produkáltunk. A második félidõben minden hibát elkövettünk és felhoztuk az ellenfelet. A csapat nevében is bocsánatot kérek a mellettünk kitartó szurkolóinktól.

Szerep–Biharnagybajom 2–3 (1–1)

100nézõ, vezette: Kriston T. (Tatár I., Tatár T.)

Szerep: Béres I. – Zsíros S., Mátyás A., Barna J. (Pál J.), Ungrin L., Mile R. (Mile Zs.), Tarki T., Varga A., Varga T., Fegyverneki T., Szabó J. (Rományi P.). Edzõ: Mile László.

Biharnagybajom: Szabó Zs. – Bordás L., Popovics I., Kiss G., Homoki T., Dúró Cs., Ajtai P., Popovics M., Somogyi L., Rigó P., Ifj. Popovics I. Edzõ: Földesi Ambrus. Gól: Mile R., Fegyverneki B. Illetve Somogyi L. (2), Dúró Cs. Jók: Senki illetve az egész csapat. Ifi: 1-2.

Mile László: – Sajnos minden mérkõzésen pontszerzési kényszerrel lépünk fel és a mai meccsen ez görcsös akarattá vált át. Talán egy döntetlenre jók lettünk volna. Folytatjuk a megkezdett munkát. Mindörökké hajrá Szerep!

Földesi Ambrus: – Végre sikerült begyûjteni a három pontot. Egy lelkes, hazai csapat ellen.

Körösszakál–Nagyrábé 1–6 (1–2)

150nézõ, vezette: Juhász J. (Katona L., Juhász D.)

Körösszakál: Far J. – Feip L., Varga B., Földesi Zs. (Zsurló A.), Miczula T., Erõs A., Far T., Papp L., Juhász N., Bordás Sz. (Zsurló Á.), Czege N. (Túró G.). Edzõ: Turi Barnabás.

Nagyrábé: Maton A.– Kovács A. (Nagy J.), Sós P., Bai P., Kocsis Z. (Katona S.), Szavas Zs., Cirják Cs., Nemes A., Szilágyi T. (Szarvas M.), Batai T. (Varsányi Zs.), Szilágyi J. Edzõ: Tóth Sándor. Gól: Papp L. Illetve Nemes A. (2), Batai T. (2), Szilágyi J., Katona S. Jók: Miczula V.T., Czege N., Far T., Erõs A. Illetve mindenki. Ifi: 2-5.

Turi Barnabás: – Nagyon sportszerû mérkõzésen , kiváló játékvezetés mellett, igazságos eredmény született. Gratulások a Nagyrábé csapatának és további sok sikert Tóth Sanyi barátomnak.

Tóth Sándor: – Szemerkélõ esõben, kitünõ játékvezetés mellett megérdemelten gyûjtöttük be a három pontot egy szimpatikusan játszó csapat ellen. Ezt a gyõzelmet a nem régiben elhúnyt Nemes Józska bácsi emlékére ajánljuk.

Körösszegapáti–Komádi 0–7 (0–6)

50nézõ, vezette: Lévai B. (Radócz B., Nagy R.)

Körösszegapáti: Szilágyi P. – Cseke P., Nagy Zs., Cseke G., Blága J., Szalai J., Újhelyi Z. (Juhász J.), Takács Zs., Bojtor B. (Bárci R.), Szíjtó I., Rusnyák A. (Kalugyer Á.). Edzõ: Markovits Ladislau Stefan.

Komádi: Bokor Cs. – Varga S., Varga L. (Farkas L.), Kirimi P. (Vass Á.), Pataki Zs. (Földesi J.), Balogh S., Tóth F., Zima V., Trippon Cs., Nagy I., Fekete L. (Balázs P.). Edzõ: Lukács János. Gól: Tóth F (4), Balogh S., Zima V., Trippon Cs., Jók: Seni illetev Tóth F., Zima V. Ifi: 1-8.

Markovits Ladislau Stefan: – Végig esett az esõ. A Komádiak kihasználták a helyzeteket a második félidõben kiegyenlítetté vált a játék és a hazaiak is veszélyesebb támadásokat vezettek.,csak helyzetekig jutottak.

Lukács János: – A gyõzelmünk úgy érzem teljesen megérdemelt volt végig mi uraltuk a játékot. Az elsõ félidõben elényre tettünk szert, a második felidõben pedig csak az eredmény tartása volt a cél. Az igazséghoz hozzátartozik, hogy az ellenfél kapusa nem a legjobb napot fogta ki,de szerintem reális az eredmény. A fiúk maximális elismerésben részesülnek.