2024. április 19. Péntek, Emma.

Hazai pályán szerezték meg elsõ gyõzelmüketForrás: haon.hu
Utolsó módosítás: 2012-10-15 13:15:58
Futsal – Izgalmas mérkõzésen sikerült begyûjteni a három pontot az ELTE SE ellen a Meze-Vill nõi futsalcsapatának.

Elek Gergõ tanítványai hamar eldöntötték a derbit, acsapatkapitány Füredi Andrea lõtte kétgólos elõnybe övéit. 2–0 után szépítettek a vendégek, azonban Hóbel Tímea visszaállította a kétgólos különbséget. A félidõ végén még a pesti Vida Orsolya is beköszönt, így alakult ki a 3–2-es félidei eredmény. A szünet után már nem esett gól, az újfalui lányok tehát megszerezték elsõ gyõzelmüket. A férfi NB I-ben szereplõ DEAC Futsal Club hétfõn 18.30-kor az Admirál-Haladás VSE csapatát fogadja.

MVFC-ELTE SE 3-2 (3-2)

Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok

Vezette: Kövér T., Szûcs L., Kovács Á.

MVFC: Pozsgai M. – Tóth A., Heidt E., Hóbel T., Oláh A. Cserék: Deczki V. K., Farkas É., Sallai A., Füredi A., Roza V., Kóti L., Erõs Zs. Edzõ: Elek Gergõ.

ELTE SE: Szabó A. – Juhász A., Molnár Zs., Galgócz E., Vida O. Cserék: Kiss K., Szõllõsi J., Balovics R., Budai B. Edzõ: Mucska Gyula.

Gólszerzõk: Füredi A. (5., 12.), Hóbel T. (15.), illetve Galgócz E. (13.), Vida O. (19.).