Tekintse meg hogyan alakultak a megye I-es mérkõzések eredményei.

Sárrétudvari–Berettyóújfalu 1–0 (1–0)

300 nézõ, vezette: Nazsa T. (Butt S., Hornyik M.).
Sárrétudvari: Kiss B. – Katona I., Nagy T., Földesi N., Balogh R., Bende L. (Berde T.), Füleki B., Erõs L., Horváth I. (Mezõ A.), Fegyverneki M. (Bodó L.), Dávid T. (Erõs L.). Edzõ: Gulyás Gyula.
Berettyóújfalu: László G. – Szabó L., Nagy Z., Hajdu M., Ékes G., Balogh T., Jancsó A., Kiss R., Garabuczi B. (Lovász D.), Szabó G., Sándor Sz. Edzõ: Vékony Sándor. Gól: Bende L. Jók: mindenki, a mezõny legjobbja Kiss B., illetve mindenki. Ifi: 1–7.
Gulyás Gyula: – Küzdelmes mérkõzésen, a hozzáállással és akarattal nem volt semmi probléma, a játékunk még mindig nem az igazi, de a gyõzelemhez mindenképpen gratulálok a csapat valamennyi játékosának. Fontos és értékes három pontot szereztünk, hajrá Udvari.
Vékony Sándor: – A futball néha igazságtalan játék, a mérkõzést végig kontrolláltuk, irányítottuk. viszont a játékban több ziccerünket elhibáztuk. Az ellenfél helyzet nélkül, momentum nélkül talált egy gólt, amivel sikerült megnyernie a mérkõzést. A vereség ellenére gratulálok játékosaimnak, a mai teljesítményükhöz.
Polgár–Biharkeresztes 8–1 (2–1)
100 nézõ, vezette: Ifj. Szilágyi S. (Buczkó B., Mezõ S.).
Polgár: Németh K. (Kolcsár Sz.) – Nagy L., Antal J., Pásztor Cs., Bene L., Dobó V., Czimer J., Kurucz G. (Reszegi L.), Csorba T., Polonkai L., Bodnár D. Edzõ: Hágen Zsolt.
Biharkeresztes: Kiss G. – Kiss T., Balogh D., Hodosán T., Jókai T., Czidor R., Bordás J., Kovács L., Okos T., Mohácsi S., Lovas G.Edzõ: Madarász András. Gól: Polonkai L. (3), Csorba T. (2), Antal J., Dobó V., Kurucz G., illetve Bordás J. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 13–2.
Hágen Zsolt: – Helyenként látványos játékkal megérdemelt gyõzelmet arattunk, egy szimpatikus ellenféllel szemben.
Madarász András: – Két ellentétes félidõt láttunk, az elsõ félidõben méltó ellenfele voltunk a Polgár csapatának, a második félidõre szertelenek, fegyelmezetlenek lettünk, és csere nélkül tizenegy játékossal az edzõ se edzõ, hanem egy kellék a pálya szélén. Köszönöm a megjelent játékosoknak a részvételt.
Józsa SE–Hajdúsámson 3–5 (2–2)
100 nézõ, vezette: Kriston T. (Kiss J., Nagy J.).
Józsa: Tóth I. – Szilágyi I., Juhász B., Tömöri L., Bazsó O. (Szász P.), Dobi G., Haszonits Zs. (Zombor S.), Szabó Cs., Kerti L. (Szabó G.), Gáll F. (Párducz T.), Hajzer L. (Szabó M.). Edzõ: Takács Barna.
Hajdúsámson: Katona G. – Molnár Á., Csonka K., Tóth R., Halász Z., Bartha Z., Czibere B., Szilágyi Z. (Szabó G.), Kraszny F. (Szabó B.), Olajos G., Dorogi Gy. (Hodosi T.), Edzõ: Szegedi Szabolcs.Gól: Hajzer L. (2), Dobi G., illetve Csonka K., Kraszny F., Dorogi Gy., Czibere B., Hodosi T. Jók: Tóth I., Dobi G., Haszonits Zs., Hajzer L., Szabó Cs., illetve mindenki. Ifi: 1–5.
Takács Barna: – A végeredméynt ismerve talán meglepõ,a mit mondok, az elsõ huszonöt percben ezt a meccset megnyerhettük volnam hibáinkat az ellenfél könyörtelenül kihasználta. Gratulálok az ifi kapusunk teljesítményéhez, az öt kapott gól ellenére kiváló teljesítményt nyújtott.
Szegedi Szabolcs: – Korrekt játékvezetés mellett, fordulatokban gazdag mérkõzésen, egy jól játszó ellenfelet megérdemelten gyõztünk le.
Kaba–Nyíradony 2–1 (0–1)
150 nézõ, vezette: Muszka Z. (Pál G., Zsurka R.).
Kaba: Szücs G. – Csegedi A., Szörnyi R., Jeges Z., Suta Cs., Dér I., Varga S. (Bernáth K.), Kovács Gy. (Nagy S.), Jeney D., Szegi Zs. (Almási Z.), Plókai M. (Plókai G.). Edzõ: Plókai Mihály.
Nyíradony: Kerezsi T. – Takács A., Mercs J., Szutor Gy., Gráma I., Baranyi B., Polgár D. (Tóth Gy.), Kozma Gy. (Tóth T.), Varga D. (Varga P.), Kövér I., Lukács L. (Szabó T.). Edzõ: Orosz János.Gól: Suta Cs., Jeney D., illetve Kövér I. Jók: mindenki, Polgár D.Ifi: 0–1.
Plókai Mihály: – A futball igazságtalansága lett volna, ha a mai mérkõzés is döntetlenre végzõdik. Mivel az ellenfélnek a kilencven perc alatt egyetlen egy komoly támadása volt, sajnos abból is gólt rúgtak. Mi az egész mérkõzést végigtámadtuk, uraltuk a játékot és a helyzetek alapján teljesen megérdemelten gyõztünk. Remélem, hogy ez a gyõzelem a béklyót levette a lábunkról és ez után jönni fognak a gyõzelmek, ami nem lesz egyszerû, de ha ez a hozzáállás és a játék megmarad, ami a mai játékunkat jellemezte, akkor a siker nem fog elmaradni. Sok sikert az Adony csapatának.
Orosz János: – A mérkõzések általában két félidõig tartanak, mi ezt harmadik hete nem vagyunk hajlandóak tudomásul venni.