Tekintse meg a megye II.-es mérkõzések eredményeit.

Északi csoport

Hajdúhadház–Nyíradony 6–1 (2–0)

250 nézõ, vezette: Gyarmati I. (Kovács R., Búzás Zs.).

Hajdúhadház: Nagy Cs. – Salánki Zs., Gábor L., Horváth A., Lakatos I. F., Lakatos II. F., Gyõrfi I. (Lakatos L.), Molnár I., Virág L. (Kovács G.), Benedek B. (Hortó J.), Nagy J. (Balogh J.). Edzõ: Nagy Imre.

Nyírábrány: Vásárhelyi J. – Mikáczó A., Küzmös Gy., Takács Gy., Debreczeni K., Papp A., Usztics I. (Magyar Z.), Furó Zs., Fecskovics M., Percze R., Maczó A. Edzõ: Tóth Csaba. Gól: Gábor L., Horváth A., Lakatos II. F., Molnár I., Benedek B., Balogh J., illetve Maczó A. Jók: Salánki Zs., Gábor L., Lakatos II. F., Benedek B., Balogh J., illetve Debreczeni K., Vásárhelyi J. Ifi: 7–2. Kiállítás: Takács Gy.

Nagy Imre: – Küzdelmes, munkás mérkõzésen nyertünk. További sok sikert kívánok a Nyírábrány csapatának. Magam és a csapat nevében anyák napja alkalmából köszöntjük az összes édesanyát, a most ballagó diákoknak sikeres vizsgát és a civil életben megfelelõ helytállást kívánunk.

Tóth Csaba: – Jóiramú, sportszerû mérkõzésen a hazai csapat magabiztos, megérdemelt gyõzelmet aratott. Csapatunkon továbbra is meglátszik az edzés hiánya, és amíg ezen nem tudunk változtatni, ez az eredményeinkben is érzékelhetõ lesz. Fõleg elöl, és hátul követünk el olyan hibákat, melynek következtében továbbra is sikertelenek lehetünk.

DEAC–Monostorpályi 2–0 (1–0)

300 nézõ, vezette: Áncsán Gy. (Darényi A., Szojka P.)

DEAC: Szabó P. – Szõke P. (Dobos A.), Madar Cs., Sóvárgó I., Buglyó D., Riskó M., Dr. Köstner T., Katona Z. (Jóna G.), Rácsai L., Papp G., Kerekes Zs. )Dr. Rácsai L.). Edzõ: Katona László.

Monostorpályi: Szabó A. – Váradi L. (Bodnár I.), Kecskés J., Kõnig A., Nyilas Sz. (Bodnár L.), Besenyei B. (Kecskés R.), Takács G. (Szilágyi L.), Gyigyei Z., Kóródi D. (Kun Á.), Bakos T., Máré F. Edzõ: Darnai József. Gól: Kerekes Zs., Katona Z. Jók: Szabó P., Madar Cs., Sóvágó I., Dr. Köstner T., Ifj. Rácsai L., illetve mindenki. Ifi: 2-2.

Katona László: –

Darnai József: – Gratulálok a 100%-on teljesítõ DEAC-nak, úgy érzem fiatal csapatom méltó ellenfele volt. Szeretném megdícsérni a játékvezetõi hármast és a közel száz fõs elkísért szurkolókat.

Nádudvar–Egyek 1–0 (0–0)

60 nézõ, vezette: Lázár Zs. (Pallai Zs., Szabó L.)

Nádudvar: Nagy J. I. – Gál S., Kenéz N., Molnár J., Silye G. (Madarász R.), Tóth L., Polgár M. (Molnár B.), Tóth T., Makula G., Rásó G., Balogh M. Edzõ: Szkupi Tibor.

Egyek: Kovács Z. – Zsólyomi G., Nagy Sz., Balogh M., Kiss Sz., Kun Zs., Fekete T., Kovács Z., Hadházi A., Illés J. Edzõ: Horváth Gyula. Gól: Silye G. Jók: Nagy J.I. Tóth L., Makula G., Kenéz N., illetve Kovács Z., Zsólyomi D., Illés J. Ifi: 8-0.

Szkupi Tibor: –Két azonos képességû csapat közül a Nádudvar csapatának sikerült egy gólt szerezni és ezzel a mérkõzést megnyerni.

Horváth Gyula: –Egy sors döntõ meccsen, ahol kötelezõ lett volna a három pont megszerzése. Sajnos csapatom nem volt képes elviselni a meghatározó játékosok hiányát, de tíz emberrel és több góllal kellett volna nyernünk. Két kapufa és sok helyzet ellenére a 87. percben kapott góllal sajnos kikaptunk.

Déli csoport

Földes–Körösszegapáti 1–0 (1–0)

150 nézõ, vezette: Káta L. (Vasziliu T., Nagy L.)

Földes: Szabó Gy. – Tóth J., Balogh F., Nagy E. (Kiss Z.), Király P., Kály J. (Móda G.), Gál D. (Vince Cs.), Papp S., Nagy S., Dede I., Kocsis J. Edzõ: Rusznyák zsolt.

Körösszegapáti: Szilágyi P. – Cseke P., Blága J., Báci R., Kalugyer Á., Takács Zs., Juhász J. (Nemes Z.), Bojtor B., Kasza M., Szalai J. Edzõ: Csendes Károly. Gól: Dede I. Jók: Dede I., Király P., Balogh F., illetve Blága J., Cseke G., Szilágyi P. Ifi: 8-1.

Rusznyák Zsolt: –Gyenge színvonalú mérkõzésen a helyzet kihasználás hagy maga után egy kis kivetnivalót. Remélem a jövõ héten ezt pótolni tudjuk, úgy gondolom, hogy egy igen nehéz mérkõzés vár ránk. További sok sikert Körösszegapátinak és gratulálok az ifi csapat ismét aratott gyõzelmének. Boldog születésnapot kívánunk Kiss Zoltán csapattársunknak.

Markovits Ladislau Stefan: –Egy vitatható tizenegyes után a kipattanó labdát a hazaiak berúgták és 1–0-al mentek pihenni. A második félidõben már nem változott az eredmény, nem bírt egymással a két csapat és így a hazaiak nyertek szoros mérkõzésen.

Nagyrábé–Pocsaj 3–2 (0–1)

200 nézõ, vezette: Mészáros Cs. (Megyaszai A., Erdei T.)

Nagyrábé: Marton A. – Kovács A., Varsányi Zs., Sós P., Patai T., Szarvas Zs., Katona S., Nemes A., Szilágyi T. (Nagy J.), Bende T. (Szarvas M.). Edzõ: Tóth Sándor.

Pocsaj: Molnár S. – Kelmen T., Vince D., Decski L., Svára I., Szilágyi Cs., Nagy P., Lakatos T., Tóth K. (Makula I.), Lakatos Gy., Rézmûves Cs. (Makula E.). Edzõ: Kiss Imre. Gól: Szilágyi T. (2), Nemes A., illetve Lakatos T., Makula E. Jók: mindenki, illetve mindenki. Ifi: 3-6.

Tóth Sándor: –Jó idõ, sok nézõ, kitünõ játékvezetõi hármas. Ha kis szerencsével is,de behúztuk a kötelezõt. Ezt a gyõzelmet Végh Zsigmondnak ajánlja a csapat.

Kiss Imre: –Ez egy döntetlen szagú meccs volt. További sok sikert nagyrábénak.

Körösszakál–Szentpéterszeg 2–10 (3–1)

400 nézõ, vezette: Tar J. (Szegvári Z., Kovács Á.)

Körösszakál: Simon S. – Pukori J., Micila Varga T., Barta B., Cegle N., Nagy A. (Turi G.), Papp L. (Harsányi B.), Erõs A., Far T., Juhász N., Zsurló Á. (Zsurló A.). Edzõ: Turi Barnabás.

Szentpéterszeg: Olág G. – Pásztor Zs. (Nagy P.), Varga Zs., Szûcs P., Flaskai Zs., Bátsó A., Tamás L. (Muzsnyai J.), Kolompár Zs. (Szabó G.), Jenei L., Balogh B. (Orovecz Z.), Ékes Z. Edzõ: Kártik József. Gól: Papp L., Erõs A., illetve Balogh B. (3), Ékes Z. (4), Kolompár Zs., Jenei L., Orovecz Z. Jók: senki, illetve Balaogh B., Varga Zs., Muzsnyai J. Ifi: 8-1.

Turi Barnabás: –Jobbik csapat gyõzött. Gratulálok nekik és sok sikert a további szereplésükhöz.

Kártik József: –Majális, szép idõ, magabiztos gyõzelem.

Konyár–Kismarja 1–5 (0–0)

150 nézõ, vezette: Lévai Z. (Katona L., Fekete L.)

Konyár: Szabó B. – Varga S., Komolai B., Tasi I., Kiss L. (Rácsai J.), Rácz N., Mezei B., Sveda T., Kristóf P., Nagy A., Horváth Z. (Szabó D.). Edzõ: Czakó Viktor.

Kismarja: Igrányi G. – Szép Sz., Tamási G., Kovács S., Szilágyi L., Tamási S., Dúró Zs. (Gál S.), Farkas B., Tóth K., Koszorús I., Gyöngy T. Edzõ: Szép Sándor. Gól: Horváth Z., illetve Gyöngy T. (3), Koszorús I., Farkas B. Jók: senki, illetve Farkas B., Koszorús I., Gyöngy T., Kovács S. Ifi: 2-1.

Czakó Vikor: –Még az elsõ félidõben csak-csak futballoztunk, többet birtokoltuk a labdát, próbáltunk komoly helyzeteket kialakítani, sajnos ezeket rendre kihagytuk. A második félidõt úgy kezdtük, hogy mi még az öltözõben maradtunk. Három perc alatt kaptunk két gólt és ez megpecsételte sosrunkat. Az elõrefele játékunk csapnivaló volt, a védelmünk csõdött mondott. Borzasztó volt látni kivülrõl, hogy a csapat szenved. Nagyon mély gödörbe kerültünk, nagyon nehéz lesz kijönni belõle, de a hátra lévõ mérkõzésen mindent megfogunk tenni a gyõzelemért.

Szép Sándor: –Úgy gondolom a mai mérkõzésen egy jó képességû ellenfél otthonába sikerült igen értékes három pontot szereznünk. Elsõsorban az akarati tényezõk miatt sikerült a mérkõzést megnyernünk. Mai gyõzelmünket a ma 38. születésnapját ünneplõ kismarjai futball legendának Gulyás Lászlónak ajánljuk. További sok sikert a konyári csapatának.

Komádi–Báránd 5–2 (5–1)

150 nézõ, vezette: Prezenszki M. (Nagy Á., Bodnár T.)

Komádi: Bokor Cs. – Varga S., Farkas J., Varga L. (Kirinyi P.), Pataki Zs. (Földesi J.), Balogh S. (Balázs P.), Tóth F. (Lakatos Z.), Zima V. (Farkas L.), Trippon Cs., Vass Á. (Fekete L.), Nagy I. Edzõ: Lukács János.

Báránd: Buci Zs. – Takács J., Elek J., Nagy J., Tóth L. (Varga S.), Török Zs., Dr. Nagy Herceg A. (Majoros Cs.), Major L., Török D., Békési L. (Kiss P.), Mester L. Edzõ: Majoros Csaba. Gól: Pataki Zs. (2), Tóth F. (2), Zima V., illetve Tóth L., Major L. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 2-1.

Lukács János: –Hoztuk a kötelezõt.

Majoros Csaba: –A második félidõben mire félébredtünk már behozhatatlan hátrányba kerültünk. A második félidei akarásunkat átkell mentenünk a hazai mérkõzéseinkre.