Tekintse meg milyen eredmények születtek a megye II-es mérkzéseken.

Északi csoport

Ebesi SBKE–Hajdúhadház 2–2 (0–1)

50 nézõ, vezette: Török Z. (Kriston T., Ciupe E.).

Ebes: Német J. – Andírkó I., Nagy R. (Szentesi R.), Szabó J., Nagy Z., Szatmári S., Csorvási J., Deák Gy. (Oláh Cs.), Varga Á., Kovács T., Fodor S. Edzõ: Kovács József.

Hajdúhadház: Nagy S. – Rostás M. (Hortó F.), Nagy M., Salánti Zs., Gábor L., Horváth A., Lakatos I. F., Lakatos II. F. (Asztalos P.), Gyõrfi I., Virág L. (Kovács S.), Balogh J. (Lakatos L.). Edzõ: Nagy Imre. Gól: Fodor S., illetve Lakatos I. F. (öngól), Lakatos II. F., Nagy M., Kiállítás: Nagy M. Jók: Német J., Szabó J., Csorvás J., illetve Salánki Zs., Balogh J., Virág L. Ifi: 10-0.

Kovács József: – A második félidei hajszánkkal sikerült egy pontot itthon tartani. Két gólos hátrányunkból sikerült helyt állnunk, de ehhez kellett az ellenfél öngólja is. Úgy érzem, megérdemeltük a döntetlent. Gratulálok Fodor Sándornak az elsõ góljához és az ificsapatunk nagy arányú gyõzelméhez.

Nagy Imre: – Helyzeteink sokaságát hagytuk ki. Így is sikerült két gólos elõnyt szerezni, de így sem tudtuk a saját játékunkat játszani. Tudtuk, hogy elõbb-utóbb lesz hiba pont a tavaszi menetelésben, de nagyon fájó, hogy pár ember fegyelmezettsége, ehhez nagyban hozzájárult. Remélem jókor jött ez a pofon. A hazai csapatnak gratulálok a lelkes játékukhoz, két gólos hátrányból is sikerült egyenlíteniük.

Debreceni SC–Sáránd 1–3 (0–2)

50 nézõ, vezette: Mészáros Cs. (Tõkés R., Szakács T.).

Debreceni SC: Mohácsi A. – Pocsai G. (Miksó Z.), Károlyi N., Dr. Kracskó B., Botos S., Kiss Z. (Nagy P.), Jónás B. (Nagy Zs.) (Zsíros N.), Batta Cs. (Józsa R.), Szalontai S. (Szécsi A.), Gógyis I., Kozma L. Edzõ: Nagy Róbert.

Sáránd: Bikódi Zs. – Kuti D., Kocsis Z., Tóth F., Szatmári J., Antal N. (Nagy Á.), Kovács N., Máté G., Nyirkos T., Oláh J., Gönczöl J. Edzõ: Zákány Ferenc. Gól: Kiss Z., illetve Máté G. (2), Kovács N. Jók: Aladár Jó voltál, Kracskó B., Bógyis I., illetve mindenki. Ifi: 2-3.

Nagy Róbert: – Hatvan percig aludtunk az utolsó fél órában kezdtünk el futballozni, mi saját magunkat egyre mélyebbre ássuk. Nagyon-nagyon várom már a nyarat. Gratulálok Sáránd csapatának. További sok sikert kívánok nekik. Ali értsd már meg, a mindenbe Te is benne vagy.

Zákány Ferenc: – Megérdemelten szereztük meg a három pontot. Köszönöm srácok a születésnapi ajándékot.

DEAC-Szertár Sportbolt II.–Görbeháza 4–2 (0–0)

150 nézõ, vezette: Tóth Sz. (Gulyás S., Nagy J.).

DEAC: Szabó P. – Szõke P., Riskó M., Sávágó I., Kovács S. (Soltész P.), Dr. Köstner T., Dobos A. (Dr. Boda P.), Papp G., Ifj. Rácsai L., Jóna G. (Bencze Z.), Kerekes Zs. (Id. Rácsai L.). Edzõ: Katona László.

Görbeháza: Szilágyi K. – Siket Gy., Reszegi S., Kiss G., Illyés Z., Hajdú R., Répási Sz. (Benke I.), Kiss A., Képes T., Kiss N., Tatár N. (Mohács P.). Edzõ: Szolnoki Attila. Gól: Dobos A., Ifj. Rácsai L., Dr. Köstner T., Id. Rácsai L., illetve Képes T., Kiss K. Jók: Papp G., Sávágó I., Riskó M., illetve mindenki. Ifi: 3-1.

Katona László: – Nehezen szereztük meg a vezetést, majd 3-0 után gyorsan kaptunk két gólt, de Id. Rácsai Lajos, 49 év rutinjával ismét villant. A csapat nevében gratulálunk a Loki bajnoki címéhez, különös tekintettel Erdélyi “Cica” Miklósnak, Sándor Tobénak, Kulcsár Tominak!

Szolnoki Attila: – Ilyen foghíjas csapat, tisztességesen helyt állt a bajnok csapat ellen. Sok sikert kívánok megye I.-ben. Köszönjük a korrekt játékvezetést. Ifistáimnak köszönöm a helytállást.

Egyek–Nyíracsád 1–2 (0–1)

50 nézõ, vezette: Nagy L. (Nagy T., Dobi J.).

Egyek: Kovács Z. – Nagy Sz., Farkas L., Balogh M., Bárdos T., Zsólyomi D. (Fekete T.), Kiss Sz., Kiss S., Kun Zs., Hadházi A., Illés J. (Kovács Z.). Edzõ: Horváth Gyula.

Nyíracsád: Papp T. – Pinyte S., Mcó Cs., Tóth Á., Dobrai G., Ternován J., Balogh T. (Szabó G.), Kelemen J., Szilágyi L., Orbán L., Magyar R. Edzõ: Tóth István. Gól: Fekete T., illetve Szilágyi L. (2). Jók: senki, illetve Szilágyi L. Ifi: 5-2.

Horváth Gyula: – Nagyon sok helyzetet tudtunk kialakítani, de sajnos mind kimaradt. Az elsõ félidõben elkellett volna dönteni a meccset. Az ellenfél két helyztetbõl gólt rúgott, mi a nyolc helyzetbõl egyet. Gratulálok a vendégek gyõzelméhez.

Tóth István: – Az elsõ félidõ után a második félidõ közepétõl visszaesett a teljesítmény, de végül a csapat kitartásának köszönhetõen sikeresek voltunk. A gyõzelmet szeretnénk felajánlani a távoli edzõnknek.

Monostorpályi–Vámospércs 9–1 (3–1)

200 nézõ, vezette: Juhász J. (Hajdú I., Fekete L.).

Monostorpályi: Szabó A. – (Szenesi L.) Váradi L. (Bodnár L.), Kecskés J., Kõnig A. (Szilágyi L.), Nyilas Sz., Takács G. (Borók K.), Gyügyei Z. (Besenyei B.), Kóródi D., Bagos T. (Vincze S.), Máté F. (Kun Á.), Bodnár I. Edzõ: Darnai József.

Vámospércs: Orosz L. – Munkácsi M. (Károlyi A.), Kovács Gy., Õri Z., Jónás J., Kiss I., Kolompár R., Méhész A. (Malmos G.), Balogh I. S., Nagy J. (Szabó L.), Vietorisz J. Edzõ: Oláh Sándor. Gól: Gyügyei Z. (2), Máté F. (2), Bodnár I. (2), Takács G., Kóródi D., Bodnár L., illetve Nagy J. Jók: mindenki, a mezõny legjobbja Gyügyei Z., illetve senki. Ifi: 8-0.

Darnai József: – Nagyszerû játékkal, biztos gyõzelmet arattunk egy lelkes Vámospércs ellen. E szép gyõzelemhez párosult a nagyszeû játékvezetés és a lelkes szurkolói biztatás.

Oláh Sándor: – Az elsõ félidõben tartottuk magunkat, a második félidõben kinyíltunk és az ellenfél szétfutott bennünket.

Nyírábrány–Fülöp 6–1 (3–1)

50 nézõ, vezette: Vasziliu T. (Pallai Zs., Fodor B.).

Nyírábrány: Fekete S. – Mikcó A., Magyar Z., Fúró Zs., Debreceni K., Küzmös A. (Lõrincz J.), Usztics I., Szabó G., Szecskovics M. (Miklós G.), Percze R. (Szabó P.), Vásárhelyi J. (Macó A.).Edzõ: Tóth Csaba.

Fülöp: Popovics D. – (Popovics J.) Mezei L., Zubály K., Fülöp Gy., Ratku T., Halász A., Nagy M., Halász A., Szabó A. (Sándor R.), Csiri Z., Hortobágyi R.Edzõ: Bányai Imre, Orosz István. Gól: Percze R. (2), Szabó G., Szecskovics M., Vásárhelyi J., Szabó P., illetve Debreceni K. (öngól). Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 0-1.

Tóth Csaba: – A legfontosabb, hogy ismét sikerült gyõztesként befejezni egy bajnoki mérkõzést. Bízom benne, hogy ez a gyõzelem lendületet ad játékosaimnak és sikerül még újabb pontokat szereznünk a hátralévõkben. Maga a mérkõzés elég alacsony színvonalú volt, de csapatunk többször is látványosabb és gólveszélyesebb támadásokat tudott felépíteni.

Bányai Imre: – Ennyi különbség nem volt a két csapat között, mint amit az eredmény mutat, de ezt a játékot kapus nélkül nem lehet játszani. Ezen a mérkõzésen, ami a kapunk irányába jött, mind be is ment. Sajnos mi a gól helyzeteket szokás szerint kihagytuk és így sikerült beleszaladnunk egy nagy vereségbe. Gratulálok az ifjúsági csapat gyõzelméhez.

Hajdúdorog–Nádudvar 7–2 (5–0)

100 nézõ, vezette: Erdélyi T. (Papp J., Fodor B.).

Hajdúdorog: Nagy Cs. – (Tóth Z.) Pogácsás P. (Pajkos P.), Juhász B., Simicskó R., Szûcs R., Anga A. (Nyakas R.), Simicskó Gy., Kovács A., Szabó Z., Pogácsás B., Oláh Zs. Edzõ: Nagy Zsolt.

Nádudvar: Nagy J. – Gál S., Kenéz N., Tóth T., Tõzsér T., Makula G., Silye G., Nagy S. (Békési P.), Rásó P. (Molnár B.), Balogh M., Dobi T. Gól: Pogácsás B. (3), Szabó Z (2), Oláh Zs., Anga A., illetve Kenéz N., Balogh M. Jók: Pogácsás B., Szabó Z., Juhász B., Kovács A., illetve Nagy J., Kenéz N., Gál S. Edzõ: Szkupi Tibor.

Nagy Zsolt: – Amit eddigis mondtam, vannak problémáink. A csapat egy kicsit hullám völgyben van vagy “volt”. Ami a mai mérkõzést illeti szerintem hízelgõ a Nádudvar szempontjából az eredmény. Ettõl függetlenül sok sikert kívánok a Nádudvar csapatának.

Szkupi Tibor: – Nagyon jól elõkészített pályán, csapatom az elsõ félidõt átaludta, ezt a hazai csapat kihasználta és megérdemelten nyert.

Déli csoport

Pocsaj–Komádi 2–1 (1–0)

300 nézõ, vezette: Kövér T. (Nagy L., Búzás A.).

Pocsaj: Molnár S. – Kelemen T., Vincze D., Sóvágó S. (Szvára I.), Deczki L., Szilágyi Cs. (Rézmûves Cs.), Nagy P., Makula E. (Rézmûves A.), Lakatos T., Tóth K., Lakatos Gy. (Kiss R.). Edzõ: Kiss Imre.

Komádi: Pásztor N. – Kirimi P. (Fekete L.), Varga L. (Farkas L.), Pataki Zs. (Földes J.), Balogh S., Tóth F., Vass Á., Trippon Cs., Nagy I. Edzõ: Lukács. Gól: Nagy I., illetve Nagy P., Rézmûves A. Jók: Tóth F., Vass Á., illetve a mezõny legjobbja Nagy Pál, Molnár Sándor, Lakatos Tivadar, mindenki. Ifi: 8-1.

Kiss Imre: – Csapatomnak két arca van, múlt héten a sápadt arcát mutatta, most a derûs oldalát. További sok sikert a komádi csapatának.

Lukács János: – A mai nap is beigazolódott az örök igazság, a focit gólra játszák. A kapufáért a helyzeért nem jár gól.

Körösszegapáti–Szentpéterszeg 2–1 (1–0)

150 nézõ, vezette: Katona L. (Török Cs., Petõ N.).

Körösszegapáti: Szilágyi P. – Cseke P., Bóga J., Cseke G., Nagy Zs., Rusznyák A., Juhász J., Takács Zs., Mezõ A., Kalugyer Á., Bárci N. Edzõ: Csendes Károly.

Szentpéterszeg: Oláh G. – Kovács J., Varga Zs., Pásztor Zs., Flaskai Zs. (Szabó G.), Jenei L., Szûcs P., Muzsnyi J. (Nagy P.), Kolompár Zs. (Olajos Cs.), Balogh B., Ékes Z. (Orovecz Z.). Edzõ: Kártik József. Gól: Bága J., Mezõ A., illetve Kolompár Zs. Jók: Szilágyi P., Blága J., Kalugyer Á., Rusznyák A., Mezõ A., illetve Szabó G., Orovecz Z. Ifi: 0-6.

Markovits Landislau Stefan: – Jó taktikával, jó ellentámadásokkal 5-6 gólhelyzetbõl biztosan értékesített helyzettel, megérdemelten nyertek a hazaiak.

Kártik József: – A mai mérkõzésen a mi teljesítményünkben CSI nyomozói sem találtak volna pozitívunokat és, ha már a TV mûsoroknál járunk, ha ezt a meccset levetítenénk biztos, hogy kilenne írva, csak erõs idegzetûeknek.

Szerep–Konyár 3–6 (2–2)

100 nézõ, vezette: Kovács R. (Darányi A., Búzás Zs.).

Szerep: Béres I. – Zsíros S., Ugrin L., Mátyás A., Tarcsi K. (Rácz N.), Mile R. (Rományi J.), Varga A. (Szabó J.), Tarcsi T., Varga T., Fegyverneki B. (Barna J.), Bakonyi J. Edzõ: Mile László.

Konyár: Rácsai J. – Székely K. (Király Zs.), Komolay B., Tasi I., Kristóf P., Rácz N., Kiss S. (Kelemen T.), Varga D., Szabó D., Horváth Z., Nagy A. Edzõ: Czakó Viktor. Gól: Fegyverneki B. (2), Tarcsi T., illetve Nagy A. (5), Horváth Z. Jók: senki, illetve mindenki, a mezõny legjobbja Nagy Attila. Ifi: 2-4.

Mile László: – A szervezettebben és a gyõzelmet jobban akaró vendégek megérdemelten nyertek. Számunkra ez a mérkõzés is csak hetven percig tartott.

Czakó Viktor: – Nehéz mérkõzésre számítottunk. Tudtuk, hogy nem lesz könnyû a mérkõzés kimenetele az elmúlt hetek kudarcai miatt, ennek dacára még öt meghatározó játékos is hiányzott. Nehéz meccs volt, felváltva potyogtak a gólok. Háromszor szereztünk vezetést és mind a háromszor kiegyenlített az eredmény. A meccs utolsó harmadában csatáraink remek teljesítményének köszönhetõen teljesen megérdemelten szereztük meg a három pontot.

Földes–Hosszúpályi 1–4 (0–2)

200 nézõ, vezette: Muszka Z. (Butt T., Németi R.).

Földes: Szabó Gy. – Balogh F., Tóth J., Gál D. (Vincze Cs.), Kiss Z., Nagy S. (Nagy E.), Király P., Dede I. (Kály L.), Sápy B., Papp S. (Kiss N.), Karacs T. (Kocsis J.) Fehér N.). Edzõ: Rusznyák Zsolt.

Hosszúpályi: Sallai J. – Horog F., Sándor T., Debreceni Zs., Erdelyi Z. (Lakatos L.), Szõke R., Patka J., Nagy S., Lakatos J. (Lakatos N.), Lakatos N., Devits Á. (Tamás M.). Edzõ: Selyem Nándor. Gól: Sápy B., illetve Lakatos N. (2), Szõke R., Lakatos K. Jók: Nagy J., Gál D., Sápy B., illetve Sándor T., Szõke R., Patka J., Nagy S. Ifi: 6-3.

Rusznyák Zsolt: – Gratulálok a hosszúpályi csapatának. A helyzet kihasználásunk ismét kudarcot vallott, amelyet ha berúgjuk, a félidõben is alakulhatott volna 2–2-vel, így ehelyett a második félidõ végén kaptunk még két gólt. További sok sikert nekik és remélem, hogy a megye I.-be bejutnak.

Selyem Nándor: – Nagyszerû csapatot sikerült legyõznünk. Sikerünk megérdemelt, de nem volt olyan sima, mint azt az eredmény mutatja. Remélem a Földes csapata a többi hazai mérkõzését megnyeri, a hosszúpályi csapatának pedig gratulálok a gyõzelemhez.

Kismarja–Nagyrábé 1–1 (0–0)

150 nézõ, vezette: Áncsán Gy. (Tar J., Horváth Gy.).

Kismarja: Virányi G. – Szép Sz., Tamási G. (Gál S.), Kovács S., Szilágyi L., Tamási S. (Mezõ R.), Dúró Zs., Farkas B., Ferenczi L., Koszorús I., Gyöngy T. (Tóth K.). Edzõ: Szép Sándor.

Nagyrábé: Marton A. – Kocsis Z., Kovács A., Varsányi Zs. (Dende T.) (Szarvas M.), Sós P., Czirják Cs., Vass Zs., Katona S., Nemes A. (Kányási A.), Patai T., Szilágyi T. (Nagy J.). Edzõ: Tóth Sándor. Gól: Gyönyg T., illetve Szilágyi T. Jók: Kovács S., Szilágyi L., Szép Sz., Tamási G., illetve mindenki. Ifi: 8-1.

Szép Sándor: – Hoztuk a szokásos 1–1-ünket. Sok sikert Nagyrábénak.

Tóth Sándor: – Érdekes mérkõzést vívtunk Kismarjával. Mi rúgtunk két szabályos gólt, a hazaiak egyet, és mégis 1–1 lett a mérkõzés. A nézõk egy jó, változatos iramú, helyzetekben gazdag mérkõzést láthattak.

Báránd–Körösszakál 6–4 (3–2)

200 nézõ, vezette: Nazsa T. (Ifj. Szilágyi S., Kohn D.).

Báránd: Katona Cs. – Futó G. (Kiss P.), Varga L., Takács J., Elek J., Török D. (Nagy A.), Török Zs., Dr. Nagy Herczeg A. (Major L.), Mester L., Békési L., Vígh N. (Majoros Cs.). Edzõ: Majoros Csaba.

Körösszakál: Far J. – Micura B., Simon S., Far T., Túri M., Nagy A., Juhász N., Papp L., Bodrás Sz., Zsúró A. (Czegle N.). Edzõ: Turi Barnabás. Gól: Békési L. (3), Mester L., Vígh N., Török Zs., illetve Túri M., Far T., Papp L., Bordás Sz. Jók: mindenki, illetve mindenki. Ifi: 7-0.

Majoros Csaba: – Ezt a gyõzelmünket Dr. Szabó József fõorvos Úrnak, a legnagyobb bárándi futball barát emlékére ajánljuk. Gól gazdag mérkõzéssel tudtuk szórakoztatni a szép számmal kilátogató szurkolóinkat.

Turi Barnabás: – Nagyon szép idõben, nagyon jó talajú pályán, korrekt játékvezetés mellett a szerencsésebb csapat gyõzött. Gratulálok Bárándnak, sok sikert nekik.

Biharnagymajom–Blondy Esztár 2–0 (1–0)

50 nézõ, vezette: Lévai Z. (Bodó L., Megyaszai A.).

Biharnagymajom: Szabó Zs. – Orzsás L., Popovics I., Kiss G., Homoki T., Dúró Cs., Rigó P., Rigó G. (Ajtai P.), Popovics M., Ifj. Popovics I. (Fekete T.), Somogyi L.Edzõ: Földesi Ambrus.

Blondy: Csecsõdi D. – Kónya J., Varga Cs. (Börcsök B.), Kádár B., Kozma I., Alimán J. (Selyem L.), Nagy L., Papp Á., Farkas I. (Papp I.), Lakatos S. (Czeglédi Z.), Pellei E. (Tóth V.). Edzõ: Vajas Viktor. Gól: Rigó P., Somogyi L. Jók: Szabó Zs., Kiss G., illetve senki. Homoki T. Ifi: 1-5.

Földesi Ambrus: – A jól elõkészített hazai pályán, ha pici szerencsével is, de úgy érzem, hogy megérdemelten gyûjtöttük be a három pontot.

Vajas Viktor: – Ha a gólvonalról sem tudunk gólt rúgni, akkor ne is várjunk más eredményt. Gratulálok az ellenfélnek! Üdvözletem küldöm L-papának Debrecenbe!