2024. április 18. Csütörtök, Andrea, Ilma.

A nem túl magas színvonalú mérkõzésen a BUSE kétszer is két góllal vezetett (2-0 és 3-1), ám a vendégek 3-3-ra kiegyenlítettek. Tíz perccel a vége elõtt egy tizenhatoson belüli buktatásért a játékvezetõ büntetõt ítélt a javunkra, amit Hajdú Márk értékesített.

A hírre kattintva tekintheti meg részleteket!

Szerdán a lányok a DVSC, a fiúk a Szeged II. csapatát fogadják az Országos Serdülõ Bajnokságban.

A hírre kattintva tekintheti meg a részleteket!

Hétvégi sporteredmények2012-09-23 16:50:25

Hajdúszoboszlón gyõzött a férfi kézilabda csapat, az utolsó percben kapott góllal ikszelt a Mezei-Vill FC nõi gárdája.

A Berettyóújfalu idegenben nyert a Rába ETO ellen a teremlabdarúgó NB I ötödik fordulójában.

A rangadók rangadója következik pénteken
Futsal - A tavalyi elsõ helyezett Gyõrhöz látogat az elõzõ év ezüstérmese, a Mezei-Vill.

A hírre kattintva tekintheti meg a részleteket.

Sok gólt láthattak és emellett remekül szórakozhattak azok a hazai szurkolók, akik pénteken este kilátogattak a Morotva-Ligetbe, az MVFC - DEAC-Armada mérkõzésre.

A részleteket a hírre kattintva tekintheti meg!

MVFC-DEAC: A negyedik fordulóban máris házirangadó
Futsal - Ma a két megyénkbeli férfi futsalos gárda, az MVFC és a DEAC feszül egymásnak.

Gyõzõtt a Mezei-Vill, kikapott az Armada a férfi futsal bajnokság harmadik fordulójában
A Mezei-Vill 5-1-es gyõzelmet aratott Üllõn, míg az Armada 7-3-as vereséget szenvedett a Csömör ellen a férfi futsal NB 1. 3. fordulójában. A meccsek részleteit hamarosan portálunkon olvashatják.

A DEAC Futsal Club hazai pályán, míg az MVFC idegenben vívja meg a harmadik bajnokit
Futsal – Nem indult túl jól a futsalosok 2012/13-as bajnoksága hajdú-bihari szempontból. Az elsõ fordulóban csupán a Mezei-Vill volt érdekelt, az újfaluiak 1-1-es döntetlent értek el a Veszprém ellen.

Hétgólos BMSE gyõzelem2012-09-09 17:13:29

A nõi kézilabda csapat szombat délután Nádudvaron vendégeskedett, ahol 16-9-es félidõ után 29-22-re gyõzött. A Bencze Zoltán vezényelte gárda hamar eldöntötte a mérkõzést, a 18. percben már nyolc gól (10-2) volt a két együttes közötti különbség.

Pont nélkül maradtak a hajdúsági futsalosok
Futsal – Mind a két NB I-es futsal bajnokságban szereplõ hajdú-bihari egylet vereséget szenvedett az õszi második fordulóban.

Hirre kattintva megtekintheti a részleteket!

A hirre kattintva tekintheti meg a részleteket.

Futsal – Az élvonalbeli futsal magyar bajnokság elsõ fordulójában a bajnoki ezüstérmes Mezei-Vill FC az újonc Veszprémhez látogatott. A két gárda tavaly már megmérkõzött egymással a Magyar Kupában, a Veszprémben lejátszott elõdöntõben Trencsényiék 14–1-re lelépték az NB II Nyugati csoportjának bajnokát.

Részletekért kattintson a hírre.

Az elsõ forduló ereményei megtekinthetõ a hírre kattintva.

Berecki Dezsõ a sokadik olimpiájára készül
Asztalitenisz - A debreceni paralimpikon idén az éremszerzést sem tartja elképzelhetetlennek.

Az elsõ forduló sorsolása megtekinthetõ a hírre kattintva.

Megye I–es eredmények2012-08-21 09:42:22

Tekintse meg hogyan alakultak a vasárnap megrendezett Megye I–es mérkõzések eredményei!

« Előző « 4. oldal » 10  ... 20 Következő »