A Szertár Sportbolt megye I-es bajnokság augusztus 14-én kezdetét veszi. Amennyiben érdekli, jövõ hét végén milyen összecsapások várhatóak, nézze meg.
1. forduló
Augusztus 14., szombat 17 óra: Báránd–Hosszúpályi, Sárrétudvari–Nagyhegyes, Polgár–Kaba.
Augusztus 15., vasárnap 17 óra: Nyíradony–Hajdúsámson, Téglás–Ebes, Derecske–Tiszacsege, Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Hajdúnánás.
Aubusztus 25., szerda 17 óra: Létavértes II.–DEAC-Szertár Sportbolt.
2. forduló
Augusztus 21., szombat 17 óra: Polgár–Tiszacsege, Kaba–Téglás, Nagyhegyes–Létavértes II., DEAC-Szertár Sportbolt–Báránd, Hajdúsámson–Pentafrost Nyírmártonfalva SE
Augusztus 22., vasárnap 17 óra: Hajdúnánás–Derecske, Ebes–Sárrétudvari, Hosszúpályi–Nyíradony.
3. forduló
Augusztus 28., szombat 17 óra: Sárrétudvari–Kaba, Polgár–Hajdúnánás, Hajdúsámson–Hosszúpályi.
Augusztus 29., vasárnap 17 óra: Nyíradony–DEAC-Szertár Sportbolt, Báránd–Nagyhegyes, Létavértes II.–Ebes, Téglás–Tiszacsege, Derecske–Pentafrost Nyírmártonfalva SE.
4. forduló
Szeptember 4., szombat 15.30: Kaba–Létavértes II., DEAC-Szertár Sportbolt–Hosszúpályi, Sárrétudvari–Tiszacsege.
Szeptember 5., vasárnap 15.30: Derecske–Hajdúsámson, Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Polgár, Hajdúnánás–Téglás, Ebes–Báránd, Nagyhegyes–Nyíradony.
5. forduló
Szeptember 11., szombat 15.30: Sárrétudvari–Hajdúnánás, Polgár–Derecske, Hajdúsámson–DEAC-Szertár Sportbolt.
Szeptember 12., vasárnap 15.30: Nyíradony–Ebes, Báránd–Kaba, Létavértes II.–Tiszacsege, Téglás–Pentafrost Nyírmártonfalva SE,
Hosszúpályi–Nagyhegyes.
6. forduló
Szeptember 18., szombat 15 óra: Polgár–Hajdúsámson, Kaba–Nyíradony,
Szeptember 19., vasárnap 15 óra: Derecske–Téglás, Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Sárrétudvari, Hajdúnánás–Létavértes II., Ebes–Hosszúpályi, Nagyhegyes–DEAC-Szertár Sportbolt, Báránd–Tiszacsege.
7. forduló
Szeptember 25., szombat 15 óra: Sárrétudvari–Derecske, DEAC-Szertár Sportbolt–Ebes, Hajdúsámson–Nagyhegyes,
Szeptember 26., vasárnap 15 óra: Nyíradony–Tiszacsege, Báránd–Hajdúnánás, Létavértes II.–Pentafrost Nyírmártonfalva SE, Téglás–Polgár, Hosszúpályi–Kaba.
8. forduló
Október 2., szombat 14 óra: Polgár–Sárrétudvari, Kaba–DEAC-Szertár Sportbolt.
Október 3., vasárnap 14 óra: Téglás–Hajdúsámson, Derecske–Létavértes II., Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Báránd, Hajdúnánás–Nyíradony, Ebes–Nagyhegyes, Hosszúpályi–Tiszacsege.
9. forduló
Október 9., szombat 14 óra: Sárrétudvari–Téglás, DEAC-Szertár Sportbolt–Tiszacsege, Hajdúsámson–Ebes.
Október 10., vasárnap 14 óra: Nyíradony–Pentafrost Nyírmártonfalva SE, Báránd–Derecske, Létavértes II.–Polgár, Nagyhegyes–Kaba, Hosszúpályi–Hajdúnánás.
10. forduló
Október 16., szombat 13.30: Sárrétudvari–Hajdúsámson, Polgár–Báránd, Kaba–Ebes,
Október 17., vasárnap 13.30: Téglás–Létavértes II., Derecske–Nyíradony, Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Hosszúpályi, Hajdúnánás–DEAC-Szertár Sportbolt, Nagyhegyes–Tiszacsege.
11. forduló
Október 23., szombat 13.30: DEAC-Szertár Sportbolt–Pentafrost Nyírmártonfalva SE, Hajdúsámson–Kaba.
Október 24., vasárnap 13.30: Nyíradony–Polgár, Báránd–Téglás, Létavértes II.–Sárrétudvari, Ebes–Tiszacsege, Nagyhegyes–Hajdúnánás, Hosszúpályi–Derecske.
12. forduló
Október 30., szombat 13.30: Sárrétudvari–Báránd, Polgár–Hosszúpályi, Kaba–Tiszacsege.
Október 31., vasárnap 13.30: Létavértes II.–Hajdúsámson, Téglás–Nyíradony, Derecske–DEAC-Szertár Sportbolt, Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Nagyhegyes, Hajdúnánás–Ebes.
13. forduló
November 6., szombat 13.30: Kaba–Hajdúnánás, DEAC-Szertár Sportbolt–Polgár, Hajdúsámson–Tiszacsege.
November 7., vasárnap 13.30: Nyíradony–Sárrétudvari, Báránd–Létavértes II., Ebes–Pentafrost Nyírmártonfava SE, Nagyhegyes–Derecske, Hosszúpályi–Téglás.
14. forduló
November 13., szombat 13.30: Sárrétudvari–Hosszúpályi, Polgár–Nagyhegyes.
November 14., vasárnap 13.30: Báránd–Hajdúsámson, Létavértes II.–Nyíradony, Téglás–DEAC-Szertár Sportbolt, Derecske–Ebes, Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Kaba, Hajdúnánás–Tiszacsege.
15. forduló
November 20., szombat 13 óra: Kaba–Derecske, DEAC-Szertár Sportbolt–Sárrétudvari, Hajdúsámson–Hajdúnánás.
November 21., vasárnap 13 óra: Nyíradony–Báránd, Ebes–Polgár, Nagyhegyes–Téglás, Hosszúpályi–Létavértes II., Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Tiszacsege.