A hétvége a döntetlenekrõl szólt a megye I-ben.

Szövetkezetek SE – Hajdúszoboszlói SE 1–1 (1–0)

100 nézõ. Vezette: Török Z. (Kriston T., Árva A.)

Hajdúdorog: Tóth Z. – Máthé I., Juhász B., Papp J., Pogácsás J. (Juhász T.), Szabó Z. (Pálóczi T.), Kovács A., Dálnoki Zs., Oláh T., Pogácsás B., Vadászi S. (Bak R.) Edzõ: Gergely Péter.

Hajdúszoboszló: Bíró T. – Tóth Z., László R., Kereki M., Szabó G., Kunkli B., Kiss Z. (Kovács Gy.), Butor Cs. (Bácsi Á.), Galgóczy P. (Mester M.), Kálmán Z., Halász A. (Pintér P.) Edzõ: László Richárd.

Gól: Papp J. illetve Kiss Z. Jók: Pogácsás J., illetve Butor Cs., Tóth Z. Ifi: 2–2

Gergely Péter: – A megye I. egyik legjobb csapata ellen játszottunk egy nagyon jó meccset. A játék képe alapján úgy gondolom, megérdemelten szereztünk egy pontot. Fegyelmezetten játszottunk, jól küzdöttünk, de a pálya talaja nem volt jó, így nem alakulhatott ki folyamatos játék a meccs során. Múlt héten úgy nyilatkoztam, hogy egy pontot hagytunk Hegyesen, most pedig azt mondom, szereztünk egy pontot egy jó csapat ellen, ami biztató. Csak gratulálni tudok a csapatnak.

László Richárd: – Hiába domináltunk az egész mérkõzés alatt, rosszul sikerült alkalmazkodnunk a pálya viszontagságaihoz, így két pontot otthagytunk.
Berettyóújfalui SE – Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 0–0 (0–0)

100 nézõ. Vezette: Gulyás László (Forgács K., Kövér F.)

Berettyóújfalu: Virányi G. – Sándor Sz.(Gál A.), Békési D., Harmati T., Kardos I., Tóth G. (Szabó P.), Nemes I. (Mezõ L.), Ékes G., Magyar Sz., Csordás J., Nagy Z. (Szitkó R.) Edzõ: Szitkó Róbert.

Hajdúsámson: Szalánczi Z. – Duró G. (Csala R.), Kubán Z., Gráma I., Csurka Sz., Iván R., Száraz Á., Szabó B., Éder G., Mertin D. Dorogi Gy. (Nagy R.) Edzõ: Szegedi Szabolcs. Jók: Békési D., Csordás J., Ékes G., illetve Csurka Sz., Éder G., Kubán Z., Gráma I. Ifi: 2–3

Szitkó Róbert: – A mérkõzést az elsõ hetven percben el kellett volna döntenünk. Rengeteg kimaradt helyzetünk volt, és a szerencse sem állt mellettünk. A végén viszont majdnem elveszítettük ezt az egy pontot is. Amennyiben a további mérkõzéseken is ennyire tudunk dominálni, biztos vagyok benne, hogy a három pontot is meg tudjuk szerezni.

Szegedi Szabolcs: – A nehéz talajú pályán egyik részrõl sem tudott folyamatos játék kialakulni. Ennek ellenére ellenfelünk az elsõ félidõben eldönthette volna a három pont sorsát. De az utolsó percben mégis mi hagytuk ki a meccslabdát.
Püspökladányi LE–Monostorpályi SE 3–3 (2–2)

100 nézõ. Vezette: Csiszár K. (Dobi Zs., Péter A.)

Püspökladány: Katona N. (Kunkli Z.) – Szabó B. (Kiss S.), Varga M., Pálmai Cs., Balogh R., Kelem L., Szabó P. (Nádházi S.), Mogyorósi J., Czidor R., Horváth I., Szalóczi Z. (Török R.) Edzõ: Gulyás Gyula.

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas Sz., Patka J., Rózsa N., Gellért M., Apagyi R., Kõnig A., Jávorszky J. (Bodnár L.), Bakos T. (Bodnár L.), Bodnár I. Edzõ: Selyem Nádor.

Gól: Czidor R., Szalóczi Z., Horváth I. illetve Gellért M., Bodnár I. (2) Jók: Bodnár I., Gellért M., Kõnig A. Ifi: 2–1

Gulyás Gyula: – Lapzártáig nem értük el.

Selyem Nándor: – Mély talajú pályán nem alakulhatott ki folyamatos játék. Sok hibával játszott mindkét csapat és igazságos eredmény született.
Debreceni EAC–Nagyhegyes KSE 1–1 (0–1)

250 nézõ. Vezette: Butt T. (Muszka Z., Tõkés R.)

DEAC: Tóth F. – Ozsváth J., Barabás Z., Tóth Z., Ménes M., Katona T., Varga M. (Róka Z.), Kincses D., Csák ZS., Révai Z. (Molnár M.), Csörgõ K. Edzõ: Sáfár László

Nagyhegyes: Kiss G. – Bodnár I., Gyulai R. (Szabó Z.), Szûrös B. (Hegedüs T.), Pallai Zs., Ungvári P. (Pénzes R.), Nagy K., Kis D., Tóth I., Balázs Á. Kasuba M. Edzõ: Szilágyi Balázs.

Gól: Kincses D., illetve Pénzes Roland Jók: Senki Ifi: 5-0

Sáfár László: – Csalódás keltõen játszottunk.

Szilágyi Balázs: – Lapzártáig nem értük el.
Téglási VSE–Hosszúpályi SE 3–0 (0–0)

220 nézõ Vezette: Tatár I. (Dávid A., Turgyán P.)

Téglás: Kiss L. –Csapó A., Deák D., Nagy A. (Nagy J.), Bánfi Cs., Danó Zs. (Szilágyi J.), Kapusi J., Danó H., Danó N. (Dobrán T.), Bereczki B. (Horváth P.), Lakatos F. Edzõ: Szabó Imre.

Hosszúpályi: Lakatos D. –Zabiák P., Nagy Sz., Horogh F., Rostás K., Hagymási J., Lajtos B. (Szabó B.), Jeney D., Lakatos T., Balogh J., Kremiczki F. Edzõ: Horváth Miklós.

Gól: Deák D., Danó H., Danó Zs. Jók: Egész csapat, illetve senki Ifi: 5–5

Szabó Imre: – Az elsõ félidõben több lehetõsége volt Hosszúpályinak, de a második félidõ elején Deák szabadrúgás gólja megváltoztatta a mérkõzés képét. Onnantól mi uraltuk a játékot és további gólokat szereztünk. A mérkõzés összképe alapján megérdemelt gyõzelmet arattunk.

Horváth Miklós: – A pálya minõsége rossz volt, ennek ellenére az elsõ félidõben a játékkép alapján jobbak voltunk. De a második félidõben a Téglás játszott jobban és élt a helyzeteivel. Gratulálok a téglási csapatnak a gyõzelemhez, mint ex-téglási edzõ.
Hajdúnánás GB. FK–Sárrétudvari KSE 2–2 (0–1)

100 nézõ Vezette: Szûcs L. (Gáti Cs., Kövér F.)

Hajdúnánás: Imrõ L. –Kondora K., Fodor T., Berán B., Mile M., Juhos L. (Kovács M.), Bálint T., Cservák T., Csizmadia Cs. (Félegyházi Z.), Papp R., Szarka I. (Újvári Zs.) Edzõ: Imrõ László.

Sárrétudvar: Eszenyi V.– Baranyai L., Nagy Zs., Kiss Cs., Szabó G. (Kovács P.), Füleki B. (Fegyverneki B.), Bak B., Purguly E. (Olajos G.), Varga L. (Vass A.), Nagy T., Fegyverneki M. Edzõ: Bodó Lajos.

Gól: Papp R., Bálint T., illetve Füleki B., Nagy Zs. Jók: Senki, illetve Nagy T., Kiss Cs., Baranyai L. Kiállítás: Bak B. Ifi:4–1

Imrõ László: – Egy jó iramú, változatos mérkõzésen sokkal közelebb álltunk a gyõzelemhez. Ugyanakkor ezeket a helyzeteket sorra ki is hagytuk, így a döntetlen reálisnak mondható az ellen a sárrétudvar ellen, aki gyakorlatilag helyzet nélkül, a semmibõl képes két gólt rúgni. A sárrétudvar kiállítás után is jól tartotta magát. Gratulálok nekik az eredményhez.

Bodó Lajos: – Jó iramú mérkõzésen, a hazai csapat jobban alkalmazkodott a pályai és idõjárási viszonyokhoz. Többet birtokolták a labdát és több gólszerzési lehetõségük volt. Csapatom erejét azonban mutatja, hogy emberhátrányban is tudtunk pontot menteni.
Nyíradony VVTK–Hajdúböszörményi TE 1–0 (0–0)

200 nézõ Vezette: Hajdú Imre (Szûcs A., Kovács Z.)

Nyíradony: Farkas B. –Tömöri L., Bodnár P., Kerecsen J., Gyurina J. (Gáll F.), Mercs J., Halász Z., Furó Zs. (Vasas T.), Czibere B., Kiss G. (Pataki E.) (Szabó T.), Takács A. Edzõ: Orosz János.

Hajdúböszörmény: Fórizs L. –Fülöp A., Simonka R., Lovas M., Szabó M., Szathmári Zs. (Sólyom M.), Jeremiás G., Kállai G. (Bereczki T.), Hamar G. (Molnár T.), Andorkó S., Tóth L. (Nagy M.) Edzõ: Elek Norbert.

Gól: Czibere B. Jók: Az egész csapat, illetve senki Ifi: 2–6.

Orosz János: – A vendég csapat meddõ mezõnyfölényben játszott. Voltak kapufái is, de mivel a a mai mérkõzésen a szívünket is a pályára vittük, egy gyönyörû megmozdulás után megszereztük a gyõztes gólt. Igazi egty gólos rangadó volt, nagyon örülök, hogy ezt mi szereztük meg. Gratulálok a fiúknak a mai teljesítményhez és külön köszöntöm a névnaposokat.

Elek Norbert: – Végig irányítottuk a mérkõzést és próbáltuk a kevés gólhelyzetet gólra váltani, de csak a kapufáig jutottunk. Az ellenfél jól megszervezte védelmét, ennek ellenére mindent megtettünk a gyõzelemért. Gratulálunk a hazai csapatnak.
Balmazújváros Sport Kft.–Derecskei LSE 0–1 (0–1)

100 nézõ Vezette: Valu T. (Papp F., Takács Á.)

Balmazújváros: Vámosi M. –Bokros T., Szûcs Z., Nagy K. (Jókai T.), Varga K. (Vincze Cs.), Vig V., Posta I., Posta N. (Szabó B.), Abdulmaati I., Rõth A. (Posta G.), Bozsányi T. Edzõ: Szabó Balázs.

Derecske: Menyhárt N. –Mertin L., Erdõs B., Környei M., Szabó T., Szilágyi M., Engi D., Jakab R., Nagy N., Fekete L. (Fekete B.), Juhász Cs., Edzõ: Magyar Balázs.

Gól: Nagy N. Jók: Posta I., Rõth A., illetve Menyhárt N., Mertin L., Szabó T., Nagy N.

Szabó Balázs: – Igazából nem érdemeltünk vereséget a játék képe alapján. Négy alkalommal álltunk az ellenfél kapusával szemben, ebbõl az egyik tizenegyes volt. De sajnos rúgott gól nélkül nem lehet meccset nyerni. A döntetlen reálisabb eredmény lett volna.

Magyar Balázs: – Remek taktikai harc volt, amibõl mi jöttünk ki jobban. Egy remek ellenféllel szemben sikerült begyûjteni a három pontot.