2024. május 9. Csütörtök, Gergely.

Dráma Nyíradonyban: a 95. percben jött a fekete levesForrás: Hajdú-bihari Napló
Utolsó módosítás: 2016-03-21 12:54:42
Címkék: Bihari hírek
A vasárnapi napon a megyei I. osztályban elégedettek lehetnek a hazai csapatok teljesítményükkel.

Derecskei LSE–Téglási VSE 1–0 (0–0)

200 nézõ Vezette: Dobi Zs. (Szûcs A., Tóth M.)

Derecske: Menyhárt N.– Mertin L., Erdõs B., Környei M., Szabó T. (Tóth Sz.), Szilágyi M., Engi D., Jakab R., Nagy N., Kéri M. (Fekete B.), Juhász Cs. Edzõ: Magyar Balázs.

Téglás: Kiss L.– Csapó A., Deák D., Nagy J., Bánfi Cs. (Nagy A.), Danó Zs., Kapusi J., Danó H., Danó N., Dobrán T. (Horváth P.), Lakatos F. (Kiss J.) Edzõ: Szabó Imre.

Gól: Engi D. Jók: Szilágyi M., Tóth Sz., Engi D., illetve Danó H., Csapó A., Nagy J., Bánfi Cs., Kapusi J. Ifi: 4–3

Magyar Balázs: – Szabó Imre kollégám, barátom nagyszerû munkát végezhetett a télen, mert remek ellenfelet sikerült nagy nehezen két vállra fektetnünk, rendkívül korrekt játékvezetés mellet.

Szabó Imre: – Küzdelmes mérkõzésen, a szerencsésebb csapat gyûjtötte be a 3 pontot. A második félidõben 0–0-nál két nagy helyzetünk kihasználatlanul maradt, ezután egy felívelés utáni lecsorgó labdából a Derecske megszerezte a gyõztes gólt. Mindkét csapat sokat tett a sikerért, a döntetlen reálisabb lett volna.
Hajdúnánás GB. FK–Hosszúpályi SE 3–0 (1–0)

100 nézõ Vezette: Török Z. (Papp J., Kovács Z.)

Hajdúnánás: László T.– Toronyai L. (Kállai M.), Fodor T., Berán B., Mile M. (Kovács M.), Juhos L. (Cservák T.), Bálint T., Papp R., Csizmadia Cs., Félegyházi Z. (Szarka I.), Újvári Zs. Edzõ: Imrõ László.

Hosszúpályi: Lakatos D.– Zabiák P., Nagy Sz., Horogh F., Rostás K., Lajtos B. (Lakatos N.), Hagymási J., Balogh J. (Szabó B.), Jeney D. (Lakatos T.), Kremiczki F., Lakatos I. (Szabó G.) Edzõ: Horváth Miklós.

Gól: Csizmadia Cs., Fodor T., Újvári Zs. Jók: Csizmadia Cs., Félegyházi Z., Papp R., illetve Rostás K, Horogh F, Nagy Sz. Kiállítás: Zabiák P. Ifi: 1–1

Imrõ László: – A gyõzelmünk a mai napon egy percig sem forgott veszélyben. Annyi hiányérzetem van a mérkõzéssel kapcsolatban, hogy nem tudtunk gólarányt javítani. Gratulálok a Hosszúpályinak és további sok sikert kívánok nekik a folytatásban.

Horváth Miklós: – Jóval több volt ebben a mérkõzésben számunkra, de sajnos a megadott büntetõrúgás után csökkent az esélyünk a jobb eredmény elérésére.
Nyíradony VVTK–Sárrétudvari KSE 1–1 (0–1)

120 nézõ Vezette: Tóth Sz. (Percze Zs., Zámbó T.)

Nyíradony: Vajda T.– Tömöri L., Bodnár P., Kerecsen J. (Baranyai B.), Gyurina J., Mercs J. (Gáll F.), Halász Z. (Vasas T.), Furó Zs. (Kiss G.), Czibere B., Pataki E., Takács A. (Szabó T.) Edzõ: Orosz János.

Sárrétudvari: Eszenyi V.– Fegyverneki M., Nagy Zs., Kiss Cs., Füleki B., Varga L., Nagy T., Erõs L. (Vass A.), Kovács P. (Olajos G.), Bak B., István B. Edzõ: Bodó Lajos.

Gól: Czibere B., illetve Varga “Mosós” L. Jók: Tömöri L.,Gyurina J., Czibere B.,Gáll F., illetve mindenki. Kiállítás: Bodnár P. Ifi: 1–6

Orosz János: – A kihagyott büntetõ megfogta a csapatot, így inkább csak kínlódtunk. Az utolsó utáni percben sikerült egyenlíteni.

Bodó Lajos: – Igazi vérbeli rangadót játszottunk Nyíradonnyal. Korán vezetést tudtunk szerezni, majd a kapusunk tizenegyest hárított. A 2. félidõben a kontráink után adódó lehetõségeket sajnos elhibáztuk, majd a 95. percben jött a fekete leves: megkaptuk az egyenlítõ gólt. Ennek ellenére gratulálok a csapatomnak és a kislányomnak aki az országos magyar helyresíró versenyen 4. helyezést ért el a mai napon.