Gól: Hasilló R., illetve Kovács M.(3) Jók: Az egész csapat Ifi: 4–1

Kiss Lajos: – Igazi rangadó volt, amelyet egységes csapatjátékkal sikerült megnyernünk egy szervezetten játszó és jó erõkbõl álló DEAC ellen. Büszke vagyok a játékosaimra, mert ma mindenki küzdött a másikért. Köszönjük a kabai szurkolók biztatását és minden kabai lakosnak kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk! Martin mesterhármas!

100 nézõ. Vezette: Krizbai Zs.(Tóth M., Katona D.)

Pocsaj: Mezei J. – Nagy P., Székely Zs. (Rézmûves A.), Szilágyi Cs., Nyika J., Lakatos R., Makula I., Vaszilkó A., Kun I., Murák K., Sóvágó S. (Mezõ R.) Edzõ: Sóvágó Sándor.

Komádi: Puskás Cs.– Simon S., Tóth L., Kirimi P., Miczura Varga K. (Bujdosó D.), Nagy I. (Holló J.), Varga L., Nagy J., Hajdu M., Trippon T. (Miczura Varga T.), Balogh S. Edzõ: Szabó Sándor.

Gól: Murák K., Lakatos R., illetve Balogh S. (2), Varga L.

Sóvágó Sándor: – Késõbb nyilatkozik.

Szabó Sándor: – Késõbb nyilatkozik.
Báránd KSE–Biharkeresztesi VSE 6–1 (3–0)

100 nézõ. Vezette: Dobi Zs. (László J., Péter A.)

Báránd: Tóth S. – Csóka G., Mile R., Mester N., Vass Á., Mester L. (Török Zs.), Bíró B. (Török D.), Ertsey Zs., Karmazsin Z. (Elek J.), Bakonyi J. (Vígh N.), Bogár M. Edzõ: Kovács Krisztián.

Biharkeresztes: Venyige I.–Ardelean P., Buka Sz., Kiss A., Kiss T., Mohácsi S., Vajna B., Buka Á., Varga I., Szabó D., Madarász A. Edzõ: Madarász András.

Gól: Ertsey Zs.(2), Bakonyi J.(3), Mile R., illetve Mohácsi S. Jók: Senki Ifi: 1–2

Kovács Krisztián: – Késõbb nyilatkozik.

Madarász András: – Egy jó mérkõzésen megérdemelten nyert Báránd. Bár a második félidõ 20. percében esélyünk lett volna visszajönni a mérkõzésbe, de sajnos a mi helyzetünk kimaradt, és ezt követõen Báránd végleg eldöntötte a mérkõzést.
Nádudvari SE–Szentpéterszegi SC 0–3 (0–2)

50 nézõ. Vezette: Gulyás L. (Takács I., Tóth G.)

Nádudvar: Dobi A.– Hirzics L., Kenéz N., Séra P., Szatmári S. (Varga Z.), Varga T., Derceni L., Rásó P., Madarász R. (Rostás M.), Kiss A., Boros S. Edzõ: Gere Csaba.

Szentpéterszeg: Edzõ: Balogh Barna.

Jók: Senki Ifi: 8–1

Gere Csaba: – A tabellán elfoglalt helyezés alapján akár középmezõnybeli rangadónak is minõsíthettük volna a mérkõzést. Mindaddig, míg el nem kezdõdött. A magasabb osztályt vagy akár a futsal NB1-et megjárt játékosokkal tûzdelt vendég csapat már az elején bebiztosította a számukra nyugalmat jelentõ vezetést, amihez mi kabaréba illõ “hozzáállással” statisztáltunk is. Ég és föld volt a két csapat teljesítménye, de mondhatnám, a hozzáállása is. A második félidõre valamelyest összeszedtük magunkat, de a minimális mezõnyfölényünk kevésnek bizonyult. A pontot az i-n a lefújás pillanatában kapott harmadik gól jelentette. Sajnos minõségileg nagyon gyengék vagyunk, ha páran – mint most is – távol vannak, dolgoznak, ki is alig vagyunk. A mai mérkõzésen is nagyon sok volt a lyuk a csapatban. Lentrõl sem tudtunk erõsíteni, hisz addig, míg néhány – fogjuk rá, hogy érett – ifista inkább játszik túlkorosként 20 évesen az U19-ben, mert ott “brillírozhat”, vagy épp’ velük vannak ki 11-en, addig minõségi – az utánpótlásra épülõ – csapatépítés nem megoldott.

Balogh Barna: – Késõbb nyilatkozik.
Nagyrábé Petõfi SK–Földes KSE 2–0 (1–0)

50 nézõ. Vezette: Juhász J. (Hajdú I., Katona L.)

Nagyrábé: Szántó F.– Kovács A., Bende L., Szutor Gy., Szilágyi T. (Kordás J.) (Mátyás A.), Koszorus I., Tiszai G. (Kolompár R.), Szabó S., Faragó L. (Sós P.), Nagy S., Horváth R. Edzõ: Károlyi Zoltán.

Földes: Horváth Zs.– Tóth Z. (Kalugyer K.), Dede I., Vincze N., Király Á., Hunyadi L., Mezõ B., Nagy S., Kállai A., Földesi A. (Szabó J.), Vincze A. Edzõ: Karacs Tamás.

Gól: Tiszai G., Nagy S. Jók: Mindenki, illetve Dede I.,Nagy S., Vincze A. Ifi: 3–1

Károlyi Zoltán: – Gratulálunk földes csapatának, sajnos egy színvonalú mérkõzést játszottunk.

Karacs Tamás: – Amíg a támadó játékban nem leszünk hatékonyabbak az idegenbeli meccseken, addig sajnos nehéz jó eredményt elérni. További sok sikert a Nagyrábé csapatának.
Konyári SE–Hajdúszováti SKE 9–5 (4–2)

50 nézõ. Vezette: Papp J. (Kiss A., Kovács Á.)

Konyár: Edzõ: Kiss László.

Hajdúszovát: Nagy D.– Tóth J., Kökény R., Kaszás Z. (Kaszás S.), Bak Z., Serdült B., Tóth B., Mészáros I., Nagy Cs., Rácz R., Rácz P. Edzõ: Budai János.

Gól: Varga D. (5), Nagy Sz.(2),Nagy L., Tasi I., illetve Rácz R.(4), Serdült B. Jók: Varga D., és a többiek, illetve senki Ifi: 3–0

Kiss László: – Gratulálok Dávidnak az 5 góljához, ilyen furcsa mérkõzésen még nem vettem részt, ahol az ellenfél helyzet nélkül rúgott 5 gólt. A lényeg az, hogy nyertünk.

Budai János: – Két szégyenteljes vereségen vagyunk túl, amelyet nagyban köszönhetünk a hajdúszováti kapusnak, mely se a viselkedésével, se a teljesítményével nem mûködött közre ahogy kellett volna.
Ebes KKSE–Kismarjai SE 1–5 (0–1)

50 nézõ. Vezette: Eszterhai B. (Turgyán P., Gyugos B.)

Ebes: Pál T.– Kovács B., Szabó G. (Hermann R.), Katona I., Borúzs T. (Nagy I.), Dávid G., Leiter K., Dávid T., Tóth P., Bencsik A., Leiter B. Edzõ: Kovács József.

Kismarja: Jónás B. – Farkas I., Farkas B., Alimán J., Papp Á., Varga T., Kiss R., Kórász B. (Kondor L.), Mona K. (Gál S.), Barkaszi Zs. (Zákány F.), Tóth K. Edzõ: Zákány Ferenc.

Gól: Leiter K., illetve Alimán J., Barkaszi Zs., Farkas B., Kórász B., Papp Á. Jók: Pál T., illetve mindenki Ifi: 2–1

Kovács József: – Gratulálok Kismarja csapatának, és a sérültjeinken mihamarabbi felépülést kívánok!

Zákány Ferenc: – A mai mérkõzésen újabb 3 ponttal gazdagodott csapatom, amihez gratulálok nekik. Ehhez a sikerhez szükség volt arra, hogy a megbeszélt taktikát maximálisan betartsák. Az elsõ félidõben a hazaiak játszottak enyhe mezõnyfölényben igazából a kapunkra veszélytelenül. Mi kontrákból veszélyeztettünk, majd egy 25 méteres lövésbõl szereztünk vezetést. A második félidõben már több gólhelyzetet alakítottunk ki ellenfelünk kapujánál és ezeket most jobban használtuk ki mint múlthéten. A gyõzelmet a ma 48 éves egyesületi elnökünknek ajánljuk, Tóth Károlynak, aki végigjátszotta a mérkõzést. Köszönöm a korrekt játékvezetést és az ebesre elutazó szurkolóink biztatását.