2024. május 9. Csütörtök, Gergely.

Egy kabaré tréfában biztos jól mutatna, de én sajnos nem tudok nevetni rajtaForrás: Hajdú-bihari Napló
Utolsó módosítás: 2016-04-03 11:03:58
Címkék: Bihari hírek
A megye II. déli csoportjában négy meccset játszottak ma.

Komádi SE–Konyári SE 1–1 (0–0)

100 nézõ. Vezette: Tatár I. (Gyarmati I., Tóth T.)

Komádi: Puskás Cs.– Simon S., Tóth L., Miczura Varga K., Varga L., Nagy J., Hajdu M., Trippon T. (Bujdosó D.), Balogh S., Holló J., Miczura Varga T. Edzõ: Szabó Sándor.

Konyár: Nagy B. – Antal G., Tasi I., Tamási G., Rézmûves K., Tamási S. (Kiss Z.), Csuka Zs., Varga F., Horváth Á., Varga D. (Balogh B.), Varga Z. Edzõ: Kiss László.

Gól: Balogh S., illetve Varga F. Jók: Varga L., Holló J., Miczura Varga K., illetve Nagy B., Tamási G., plusz az egész csapat Kiállítás: Balogh S., illetve Varga F. Ifi: 5–2

Szabó Sándor: – Sajnos amikor szükség volna a gyõzelemre, akkor a helyzetek kihasználatlanok maradnak.

Kiss László: – Szeretnék gratulálni csapatomnak a mai mérkõzésen nyújtott teljesítményéhez, mivel a komádi otthonából mindig is nehéz volt elhozni a pontokat. Most nekünk 1 pontot sikerült, ami akár lehetett volna több is. Csak sajnos a mérkõzés játékvezetõje már az elején elveszett a lapok tengerében. Gratulálok a fiúknak!
Földes KSE–Pocsaj KSE 2–2 (2–1)

90 nézõ. Vezette: Szûcs L. (Nagy R., Rusznyák G.)

Földes: Horváth Zs.– Dede I., Nagy S., Vincze N., Vincze Cs. (Kalugyer K.), Sápy B., Vincze A. (Király Á.), Kállai A. (Szabó J.), Mezõ B., Balogh M., Földesi A. Edzõ: Karacs Tamás.

Pocsaj: Makula I.– Halász R., Vaszilkó A., Kun I. (Rézmûves A.), Nagy P., Sóvágó S. (Balogh T.), Nyika J., Szilágyi Cs., Lakatos R., Mezõ R., Murák K. Edzõ: Sóvágó Sándor.

Gól: Földesi A. (2), illetve Murák K., Vaszilkó A. Jók: Mindenki, illetve Vaszilkó A., Lakatos R. Ifi: 4–4

Karacs Tamás: – 80 percig teljesen megérdemelten vezettünk, de a végén sajnos kaptunk egy elkerülhetõ gólt. Így az eredmény a Pocsaj számára hízelgõ. Isten éltesse id. Sápy Bélát a 60. születésnapja alkalmából! További sok sikert a Pocsaj csapatának!

Sóvágó Sándor: – Nehéz szavakat találni arra, milyen gólokhoz segítjük ellenfelünket. Egy kabaré tréfában biztos jól mutatna, de én sajnos nem tudok nevetni rajta.
Kismarjai SE–Nagyrábé Petõfi SK 3–5 (1–4)

100 nézõ. Vezette: Mészáros Cs. (Vadon T., Kriston T.)

Kismarja: Jónás B.–Farkas I., Farkas B., Alimán J., Budácsik D. (Tóth K.), Varga T., Papp M., Magyar A., Kiss R. (Szücs N.), Siró G., Kórász B. Edzõ: Tóth Károly.

Nagyrábé: Szántó F.– Szutor Gy. (Kolompár R.), Kovács A., Bende L., Sós P., Szabó S., Horváth R. (Cirják Cs.), Faragó L., Szilágyi T., Nagy S., Tiszai G. Edzõ: Károlyi Zoltán.

Gól: Károlyi Z., illetve Tiszai G. (3), Nagy S. Jók: Mindenki Ifi: 2–3

Tóth Károly: – Késõbb nyilatkozik.

Károlyi Zoltán: – Gratulálok a fiúknak az elsõ félidei teljesítményhez. A 2. félidõben kicsit visszább engedtünk és ez meglátszott a teljesítményen. További sok sikert Kismarjának.
Biharkeresztesi VSE–Nádudvari SE 2–3 (2–0)

50 nézõ. Vezette: Török Z. (Pál G., Jóni T.)

Biharkeresztes: Bíró K.– Kiss T., Buka Sz. (Madarász A.), Nagy Zs., Mohácsi S., Böröt N., Bordás G., Szabó D., Buka Á., Vajna B. (Harsányi B.), Varga I. Edzõ: Madarász András.

Nádudvar: Dobi A.– Hirzics L., Kenéz N., Séra P., Varga T., Czibere K., Rásó P. (Silye G.), Boros S. (Rostás M.), Lõrinczi G., Kiss A. (Szatmári S.), Derceni L. Gere Csaba.

Gól: Szabó D., Buka Sz., illetve Kiss A. (2), Boros S. Jók: Az elsõ félidõben mindenki, illetve elsõ félidõben senki, másodikban mindenki. Ifi: 1–2

Madarász András: – Az elsõ félidei jó játékunk után 2 meghatározó emberünk megsérült, a többiek elfáradtak. Minõségi cserék nélkül nem tudtuk az eredményt megtartani.

Gere Csaba: – Két teljesen ellentétes félidõt szenvedhettünk át az alacsony színvonalú mérkõzésen, amit még a pálya egyenetlensége is tovább rontott. Az elsõ félidõben semmit se valósított meg a csapat a megbeszéltekbõl, tipikus “megyenyolcas” félidõt produkáltunk. A másodikra megjött az eszünk és elkezdtünk játszani, már néha némi tudatosság is fellelhetõ volt. Hamar megfordítottuk a mérkõzést, bár a végére kicsit el is fáradtunk, de mienk lett a három pont, s most ez volt a legfontosabb.