2024. május 10. Péntek, Ármin, Pálma.

Üres kapura sem ment volna a Nánásnak?Forrás: Hajdú-bihari Napló
Utolsó módosítás: 2016-04-10 08:57:26
Címkék: Bihari hírek
Öngólokban gazdag meccseket hozott a megye I. szombati játéknapja. Nézzük az eredményeket.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Debreceni EAC 2–3 (0–2)

150 nézõ Vezette: Hajdú I. (László J., Nagy L.)

Hajdúsámson: Szalánczi Z.– Duró G., Kubán Z., Gráma I., Papp M., Iván R. (Bacskai A.), Csala R. (Dorogi Gy.), Molnár Á., Béke F. (Nagy R.), Mertin D., Szabó B. Edzõ: Szalánczi Zoltán.

Debrecen: Tóth F., Ozsváth J., Radványi R., Tóth Z., Ménes M., Katona T., Varga M., Kincses D., Csák Zs. (Horváth A.), Révai Z. (Fodor T.), Balás V. ( Molnár M.) Edzõ: Sáfár László.

Gól: Szabó B., Ménes M. (ög.), illetve Balás V., Tóth Z., Ménes M. Jók: Molnár Á. Szabó B., Gráma I. Ifi: 3–1

Szalánczi Zoltán: – A mai mérkõzésen a kapusok közti különbség döntött.

Sáfár László: – Késõbb nyilatkozik.
Monostorpályi SE– Hajdúszoboszlói SE 2–0 (1–0)

150 nézõ Vezette: Török Z. (Horváth G., Pál G.)

Monostorpályi: Szabó A.– Nyilas Sz., Patka J., Kõnig A. (Kokas B.), Tapoti J., Apagyi R., Gellért M., Kóródi D., Rózsa N., Jávorszky J., Bakos T. (Sallai J.) Edzõ: Selyem Nándor.

Hajdúszoboszló: Bíró T. (Nagy I.)– László R., Kereki M. (Papp Z.), Szabó G. (Sarkadi Z.), Pintér P., Galgóczi P. (Bácsi Á.), Butor Cs., Tóth Z., Kálmán Z., Éles Z., Kunkli B. (Mester M.) Edzõ: László Richárd.

Gól: Apagyi R., Bácsi Á. (ög.) Jók: illetve Pintér P. Ifi: 1–3

Selyem Nándor: – Késõbb nyilatkozik.

László Richárd: – Mentálisan nehezen tudtuk feldolgozni a múlt heti vereséget. Szaladtunk az eredmény után, ezáltal kapkodóvá, idegesség vált játékunk és a kapu elõtt pontatlanok voltunk. De tudom, hogy a csapatom innen is fel tud állni. További sok sikert a Monostorpályinak.
Berettyóújfalui SE– Hajdúnánás GB. FK 3–1 (1–1)

100 nézõ Vezette: Muszka Z. ( Tóth G., Papp J.)

Berettyóújfalu: Virányi G.– Ékes G., Békési D., Harmati T., Mezõ L. (Nemes I.), Tóth G. (Szitkó R.), Kardos I., Sándor Sz. (Szabó Z.), Jancsó A., Csordás J., Nagy Z. (Garabuczi R.) Edzõ: Szitkó Róbert.

Hajdúnánás: László T.– Kállai M. (Toronyai L.), Fodor T., Kovács M., Mile M., Cservák T. (Újvári Zs.), Juhos L. (Szarka I.), Papp R., Bálint T., Félegyházi Z., Csizmadia Cs. Edzõ: Imrõ László.

Gól: Ékes G., Jancsó A., Sándor Sz., illetve Juhos L. Jók: Jancsó A., Csordás J., Sándor Sz., Ékes G. illetve senki Ifi: 1–3

Szitkó Róbert: – Uraltuk a mérkõzést 90 percen keresztül, és sokkal több helyzetet tudtunk kidolgozni, mint a Hajdúnánás. Azt gondolom, megérdemelten nyertük meg a mérkõzést. Sok sikert kívánok a Hajdúnánásnak, mivel sok barátom található ebben a csapatban.

Imrõ László: – Gratulálok a Berettyóújfalu csapatának a megérdemelt gyõzelemhez. Az 1. félidõben partiban voltunk, ám a 2.-ban teljesen fölénk kerekedtek. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ha a második félidõben a kapusukat lecserélik egy mezõnyjátékosra, és üresen hagyják a kaput, mi akkor sem tudtunk volna gólt rúgni. Remélem, hogy jövõhéten a szebbik arcát mutatja a csapat és tudunk javítani.
Hajdúböszörményi TE– Derecskei LSE 6–2 (1–1)

150 nézõ Vezette: Tatár I. (Lajtos M., Kövér F.)

Hajdúböszörmény: Tömöri A.– Fülöp A., Lovas M. (Csatári D.), Sigér Á. (Szabó M.), Jeremiás G., Andorkó S., Hamar G. (Benke N.) (Sólyom M.), Szathmári Zs., Nagy M., Tóth L. (Kállai G.), Fülöp G. Edzõ: Elek Norbert.

Derecske: Menyhárt B.– Környei M. (Fekete L.), Erdõs B., Szilágyi M., Fekete B. (Kéri M.), Tóth Sz., Jakab R., Juhász Cs. (Szabó T.), Bernáth K., Engi D., Nagy N. Edzõ: Magyar Balázs.

Gól: Sigér Á., Nagy M. (3), Benke N. (2), illetve Engi D., Andorkó S. (ög.) Jók: Szatmári, Nagy M., Jeremiás G., Benke N. illetve Erdõs B, Tóth Sz., Szilágyi M., Engi D. Ifi: 6–1

Elek Norbert: – Az elsõ 50 percben nem játszottunk jól, a vendég kapu elõtt több helyzetet is kihagytunk és hátul a védelem elég bizonytalan volt. De 1-2-es állásnál a fiúk elkezdtek végre futballozni, ezután magabiztos gyõzelem született. Gratulálok az ellenfél csapatának, amíg erõvel bírták addig jól játszottak.

Magyar Balázs: – Az „elsõ sorom” felvállalta a saját játékunkat, ami mûködött 70 percig. A kispadok közti minõségi különbség kiütközött a két csapat között. Gratulálok a bajnok csapatnak.