2024. május 2. Csütörtök, Zsigmond.

Gyöngyösön is magabiztosan gyõzött a Mezei-VillForrás: Haon
Utolsó módosítás: 2010-09-29 14:43:22
Újabb egységekkel gyarapította bajnoki pontjainak számát a Mezei-Vill FC a hazai élvonalbeli futsalbajnokságban, mivel hétfõ este idegenben gyõzött a Gyöngyös alakulata ellen.

A vendégek lényegében az elsõ negyedórában eldöntötték a mérkõzés sorsát, hiszen – mezõnyfölényben játszva – tizenöt perc alatt négy találatot szereztek. Már az elsõ percben magukhoz ragadták a vezetést Michelzinho révén, Nyéki az ötödik percben növelte az elõnyt, hamarosan Safar is betalált.

Eközben a hazaiak próbálkozásait Tihanyi hárította. A tizenötödik minutumban Michelzinho duplázott, majd a tavaly még MVFC-mezben játszó Fekete szépített szabadrúgásból. (Fekete Viktoron kívül is voltak „ismerõs” arcok a házigazdáknál, hiszen Moga és Domokos – õk korábban szintén a Mezei-Villt erõsítették – is pályára lépett.) A szünetben 4–1 volt az állás, a berettyóújfaluiak javára.