2024. április 27. Szombat, Zita.

Eredmények a megyei másodosztálybólForrás: Haon
Utolsó módosítás: 2010-11-02 10:57:36
Ha érdekli, melyik megye II-es csapat milyen eredményt ért el a mai napon, itt meg tudja tekinteni.

Északi csoport

Egyek-Fülöp 1-0 (0-0)
200 nézõ, vezette: Erdei I. T. (Mezõ S., Áncsán Gy.).

Egyek: Farkas J. - Tóth Cs., Farkas A., Balogh M., Farkas L., Tóth Z., Farkas K., Fekete T. (Benke V.), Szatmári J. (Kovács Z.), Kun Zs., Illés János. Edzõ: Farkas Attila.
Fülöp: Nagy D. - Horváth A., Horváth J., Hortobágyi R. (Szabó A.), Varga J., Csík R., Ratku T., Zubály K. (Orosz A.), Csiri Z., Popovics J., Solti L. Edzõ: Bányai Imre.

Gól: Tóth Cs. Jók: Farkas J., Balogh M., illetve senki. Ifi: 3-1.

Farkas Attila: – Végre sikerült megszerezni az elsõ gyõzelmünket egy sportszerûen játszó csapat ellen. Remélem, ezzel egy sikeresebb sorozat vette kezdetét.
Bányai Imre: – Talán tisztes eredménynek is tûnhetne ez, ha nem láttam volna a mérkõzést. Sajnos, ha kihagyjuk a kihagyhatatlan gólhelyzeteket is, akkor ez a vége. Meg kellene tanulnunk idegenben is úgy küzdeni, mint otthon és akkor másképp alakulnak ezek a mérkõzések. Gratulálok a lelkesen küzdõ hazai csapatnak, amelynek a gyõztes gólját szabálytalanság elõzte meg.

Józsa SE-Sáránd 4-1 (0-0)
50 nézõ, vezette: Szegvári Z. (Nagy T. M., Nagy L.).

Józsa SE: Belényesi L. - Boda P., Juhász B., Bazsó O. (Párducz T.), Szabó G. (Szilágyi I.), Batta Cs. (Zombor S.), Szabó Cs., Szolnoki T. (Berényi R.), Dobi G., Hajzer L., Szabó M. (Csarnai L.). Edzõ: Szabó László.
Sáránd: Csecsõdi D. - Nyirkos T., Nagy Gy., Bak N. (Hegedûs A.), Lakatos N., Rostás I. (Molnár G.), Oláh J., Bardovics Gy. (Balugyánszki L.), Fista N., Baráti G., Bordi R. Edzõ: Zákány Ferenc.

Gól: Dobi G. (2), Hajzer L. (2), illetve Fista N. Jók: Hajzer L., Dobi G., Batta Cs., Szabó Cs., illetve Csecsõdi D., Nyirkos T., Fista N. Ifi: 2-1.

Batta Mihály: – Egy sportszerûen játszó, szimpatikus csapat ellen hoztuk a kötelezõ gyõzelmet.
Zákány Ferenc: – Az elsõ félidõben a hazaiak nem tudtak gólt szerezni, ezzel a megbeszélt taktikát teljesítettük.  Második játékrész elsõ 10 percében bennmaradtunk a „józsai öltözõben” és 10 perc alatt kaptunk 4 gólt, amivel el is dõlt a mérkõzés. Ezektõl függetlenül az elsõ félidõ alapján és a meccs további részében dicséret illeti a csapatomat, mert 4 gól után sem adtuk föl, gólt szereztünk, és egy ziccert elhibáztunk a kapussal szemben. A sportszerûen játszó hazai csapat megérdemelten nyert.