2024. április 27. Szombat, Zita.

Megye I-es eredményekForrás: haon.hu
Utolsó módosítás: 2011-08-29 13:48:56
Tekintse meg portálunkon, hogyan teljesítettek a vasárnap pályára lépõ megye I-es csapatok.

Derecske–Tiszacsege 2–1 (1–0)

150 nézõ, vezette: Butt Sándor (Muszka Z., Kovács Á.).

Derecske: Csekõ D.– Bak I., Fekete S., Berán B., Csuka Zs., Bálint T., Nyéki S., Tóth Sz., Csizmadia Cs., Kiss G., Gyöngyösi M., Edzõ: Makleit Tibor.

Tiszacsege: Csobán I. – Kovács I., Vincze S., Vaszilkó A., Vígh V., Virág B., Burkó Z. (Rédai G.) Nagy D., Bodnár I. (Monok A.), Csernik J. (Nagy K.), Vincze Cs. (Ungvári F.). Edzõ: Tóth Péter. Gól:Gyöngyösi N. (2), illetve Virág B. Jók: mindenki, illetve Csobán I. Ifi:6–2.

Makleit Tibor: – A kialakított helyzeteinket, ha nagyobb arányban értékesítjük, sokkal magabiztosabb gyõzelmet arattunk volna. Szeretnénk gratulálni Gyöngyösi N. elsõ felnõtt bajnoki mérkõzésén szerzett két góljához.

Tóth Péter: – Álmosan szenvedve végig kínlódtunk egy mérkõzést. Nem raktuk magasra a mércét, remélem a jövõ héten jobb hozzáállás lesz. Gratulálunk a Derecskének.

Püspökladány–Hajdúnánás 1–1 (1–0)

150 nézõ, vezette: Csiszár Krisztián (Lévai Z., Péter A.)

Püspökladány: Eszenyi – Máté, Karacs, Petrovics, Szász (Tóth), Kiss S. (Károlyi Z.), Szabó P., Mogyorósi Z., Rövid Sz. (Czibi L.), Horváth I., Szabó Zs. Edzõ: Karacs Zoltán

Hajdúnánás: Imrõ L. – Újvári Zs., Tar A., Szolyka I.(Csiszár I., Kondora J.), Bagoly J., Szilágyi Á., Kántor T., Daróczi P., Lukács L., Oláh T. (Bacsi Zs.), Horváth Á. (Kolozsi G.). Edzõ: Kondora József.Gól: Karacs Z., illetve Tar A. Jók: Eszenyi, Petrovics, illetve Tar, Kántor, Daróczi, Csiszár, Újvári. Ifi: 3–1.

Karacs Zoltán: – Egy félidõnyi jó játék 1 pontra volt elég, amit meg kell becsülnünk. Gratulálunk az ifjúsági csapat gyõzelméhez.

Kondora József: – A múlt héten a védekezõ játékunk volt gyengébb, ma viszont a támadó. Ha mindkettõ összhangban lesz, akkor 3 ponttal fogunk gazdagodni.

Téglás–Kaba 7–3 (5–0)

350 nézõ, vezette: Tóth Szabolcs (Gulyás S., Búzás Zs.)

Téglás: Pálóczi I. (Nagy Cs.) – Nagy J., Deák D., Molnár L. (Kecskés L.), Karsai S. (Dudás R.), Danó Zs. (Danó H.), Tóth P., Gonda Nagy T., Bánfi Zs., Fábián Nagy T., Kiss J. Edzõ: Szabó Imre.

Kaba: Mezei D. – Almási Z., Kacsándi N., Futó G., Szörnyi R., Mátyás Z., Kuhajda A. (Miskovics F.), Szabó J. (Halász A.), Szegi Zs. (Hodák D.), Varga S. (Biás D.), Rácz S. (Plókai M.). Edzõ: Plókai Mihály. Gól: Tóth P. (2), Bánfi Zs. (2), Gonda N. T., Fábián Nagy T., Nagy, illetve Szabó J., Szegi Zs., Plókai M. Jók: Kiss J., Danó Zs., Gonda N. T., Dudás R., Nagy J., illetve Kacsándi N., Szõnyi R., Szabó J., Szegi Zs. Ifi: 3–0.

Szabó Imre: – Az elsõ félidõ lendületes, és eredményes, jó játéka után, a második félidõre elkényelmesedtünk és sok hibával, dekoncentráltan játszottunk. Az eredmény reális. Gratulálunk Tóth Péternek, aki 2 góllal ünnepelte az elmúlt szezonbeli gólkirályi elismerését.

Plókai Mihály: – Sajnos egy szûk elõnyt adtunk az ellenfélnek, amit sikerült is átaludnunk. A második félidõben a csapat már úgy játszott, ahogy egész héten készültünk és megbeszéltük. Remélem, hogy a jövõ héten úgy kezdjük a mérkõzést, ahogy a második félidõt elkezdtük. Az a három ember vert meg bennünket, akikre egész héten készültünk.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Ebesi KKSE 2–2 (0–2)

200 nézõ, vezette: Buczkó B. (Kóti L., Búzás A.).

Pentafrost Nyírmártonfalva SE: Rácz G.– Spisák Zs. (Kiss G.), Piros Z. (Jónizs A.), Konyári S., Havrilla I., Gréz D., Szemán T. (Szabó T.), Szemán B., Tóth D. (Bucskó J.), Bodnár T. (Tóth T.), Mike I. (Rácz F.). Edzõ: Asztalos János.

Ebesi KKSE: Fekete R.– Magyar A., Kocsis M., Szabó G., Szatmári Cs., Babotán J., Papp Z. (Galgóczi T.), Kanál R. (Bernát G.), Leiter K. (Kovács P.), Mészáros T., Szilágyi Z., (Horvát R.). Edzõ: Kun Gyula.Gól: Szabó T., Bucskó J., illetve Mészáros T. (2). Jók: mindenki, illetve mindenki. Ifi: 3–3.

Asztalos János: – Küzdelmes mérkõzésen, jó adag szerencsével 0–2-rõl, 2–2-re tudtuk a mérkõzést hozni. Gratulálok a csapatnak, a maximális hozzáállásához, valamint a játékvezetõi hármas korrekt munkájához.

Magyar György: – Egyetértek az elõttem szólóval.

Berettyóújfalu–Nagyhegyes 1–1 (1–0)

200 nézõ, vezette: Kriston T. (Tõkés R., Tóth G.).

Berettyóújfalu: Szántó F. – Kardos I., Nagy Z., Hajdú M., Ékes G., Sándor Sz. (Balogh L.), Szabó P., Jancsó A. (Lovász P.), Nagy R. (Kiss R.), Vígh A., Szabó G. Edzõ: Vékony Sándor.

Nagyhegyes: Bugjó I.– Szarvas T., Tóth J. (Bernáth L.), Kerékgyártó T., Kiss A. (Kállai D.), Kunkli F. (Kordás J.), Csige I., Tóth M. (Butor Cs.), Nagy S., Szarvas T., Tóth J. Edzõ: Pintér István. Gól: Vígh A., illetve Csige Imre. Jók: Kardos I., Ékes G., Nagy Z., illetve Bugjó I., Csige I., Szarvas T., Tóth J. Ifi: 2–5.Kiállítás: Hajdú M.

Vékony Sándor: – A mai mérkõzésen a futball örök törvénye beigazolódott, ha helyzeteket hagysz ki, azok megbosszulják magukat, így az ellenfél egy kósza szabadrúgásból tudott egyenlíteni. A befejezéseknél sokkal higgadtabbnak kell lennünk, hogy az elkövetkezõ mérkõzéseken sikeresek tudjunk lenni.

Pintér István: – Nagyot küzdöttünk, de nem érdemeltük meg az egy pontot.