2024. április 29. Hétfő, Péter.

Eredmények a megye I-bõlForrás: haon.hu
Utolsó módosítás: 2011-09-11 19:12:53
Ha érdekli, milyen eredmények születtek a megye I. 4. fordulójának szombati játéknapján, itt meg tudja tekinteni.

Berettyóújfalu–Ebesi KKSE 1–4 (1–2)

200 nézõ, vezette: Muszka Z. (Kövér T., Béni Gy.).

Berettyóújfalu: Szántó F. – Nagy Z., Lovász D., Hajdú M., Ékes G., Sándor Sz. (Nagy R.), Szabó P., Jancsó A. (Balogh T.), Kiss R. (Dobszai D.), Szabó G. (Csorvás T.), Vígh A. Edzõ: Vékony Sándor.

Ebesi KKSE: Fekete R. – Magyar A., Szabó G., Kocsis M., Leiter B. (Szabó T.), Horváth R., Babotán J., Papp Z., Leiter K. (Szilágyi Z.), Mészáros T., Kanál R. Edzõ: Szabó Béla. Gól: Hajdú M., illetve Mészáros T. (3), Szilágyi Z. Jók: Nagy Z., Szabó P., illetve Kocsis M., Mészáros T., Fekete R. a mezõny legjobbja. Kiállítás: Szántó F., Ékes G. Ifi: 0–1.

Vékony Sándor: – Feszült, parázs hangulatú mérkõzésen a vendég csapatnak összejött minden, nekünk semmi. Jól jöttek ki a mérkõzés fordulópontjaiból. Azt gondolom saját magunkat vertük meg a kapuskiállítástól kezdve a kihagyott büntetõ utáni ellentmondásból kapott gólig. Mindentõl függetlenül a vendég csapat gyõzelme nem érdemtelen, gratulálok nekik.

Magyar György: – Labdarúgó pályára nem illõ események két kiállítás, három tizenegyes. Tavalyi szezonban magasabb osztályban játszó Berettyóújfalu ellen idegenben 4–1-re nyerni nem kis fegyvertény. Szakmai szempontból érdekes mérkõzés volt.

Sárrétudvari–Tiszacsege 3–1 (1–1)

400 nézõ, vezette: Darányi A. (Buckó B., Török Z.).

Sárrétudvari: Kiss B. (Katona N.) – Erõs L. (Kovács T.), Nagy T., Földesi N. (Gulyás Gy.), Balogh R., Bende L. (Bodó L.), Erõs L. (Szabó L.), Füleki B., Szabó G., Dávid T., Fegyverneki M. Edzõ: Gulyás Gyula.

Tiszacsege: Csobán I., Vincze S., Vaszilkó A., Monoki A., Vígh V., Burkó Z. (Bodnár I.), Vincze Cs. (Jókai T.), Kovács I. (Rédei G.), Nagy K., Nagy D., Virág B. Edzõ: Tóth Péter. Gól: Bende L, Balogh R., Gulyás Gy., illetve Virág B., Jók: Balogh R., Bende L., Füleki B., Gulyás Gy. a mezõny legjobbja, illetve Csobán I. Kiállítás: Fegyverneki M. Ifi: 3 –1.

Gulyás Gyula: – Négy mérkõzésbõl négy gyõzelem. Ezt a gyõzelmi sorozatot minél tovább szeretetnénk tolni. Ez a gyõzelmi sorozat mindenképpen elismerésre ad okot. Minden dicséretem a játékosaimé. Megérdemelt gyõzelmet szereztünk.

Tóth Péter: – Egyenlõ partnerei voltunk ellenfeleinknek. Az elsõ félidõben kihagytuk a helyzeteket, a második félidõben az ellenfél megérdemelten nyert. Át kell értékelnie néhány játékosnak, a csapatjáték lényegét.

Hajdúsámson–Püspökladány 2–1 (0–0)

200 nézõ, vezette: Gyarmati I. (Erdélyi T., Tóth Sz.).

Hajdúsámson: Bugjó N. (Katona) – Fodor T., Halász Z., Csonka K. (Szegedi Sz.), Rása G. (Gajdos T.), Bartha Z. (Bazsó O.), Czibere B., Munkácsi J., Dorogi Gy. (Takács), Szabó B. (Olajos G.), Isaszegi Gy. Edzõ: Szegedi Szabolcs.

Püspökladány: Szûcs G. – Máté I., Baranyai L., Szász L., Karacs Z., Rövid A., Varga L. (Czibi Zs.), Kiss S., Erdõs (Károlyi Z.), Boruzs I., Horváth I. Edzõ: Karacs Zoltán. Gól: Olajos G., Czibere B, illetve Czibi Zs. Jók: Czibere B., Csonka K., illetve mindenki. Ifi: 1–2.

Szegedi Szabolcs: – Nehéz volt feltörni a 10 emberrel védekezõ Püspökladány védelmét, de a második félidõben több góllal is nyerhettünk volna. További sok sikert kívánok Püspökladánynak. Sok boldog születésnapot kívánunk Rása Gerinek!

Karacs Zoltán: – Mérkõzésrõl mérkõzésre egyre jobban teljesítünk. 2–0-ról is megpróbáltunk felállni, majdnem sikerült is. A mérkõzésbõl 75 perc bizakodásra adhat okot a jövõben. Reméljük a jövõ héten már tudunk örülni.