2024. április 27. Szombat, Zita.

Utolsó módosítás: 2012-06-05 12:58:37
Rába ETO – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu: 6-0 (3-0)

Férfi futsal NB I döntõ 3. mérkõzés, 2012. június 4, 18:30 Magvassy Csarnok, Gyõr

Játékvezetõk:
Kovács Gábor, Farkas Balázs, Baghy Csaba

ETO:
Balázs Zoltán- Al-Ioani Ion, Dróth Zoltán, Dos Santos Martins Hugo Jose, Lódi Tamás

Cserék:
Szeghy Szabolcs,  Martins Carlos Eduardo, Dobre Gabriel, Harnisch Ákos, Matkovics Gábor, Bárdosi Hunor Edmond

Edzõ:
Marco Antonio Angulo Lopez

MVFC:
Pallai Gábor- Lovas Norbert, Melo José Michel, Trencsényi János, Szécsi Barna

Cserék:
Nagy István, Da Silva Mendes Leonardo, Gál István, Rábl János, Nagy Tamás, Tihanyi Csaba, Togoi Victor Cosmin

Edzõ:
Turzó József

Gólszerzõk:
1. perc Dróth Z., 10. perc Harnisch Á., 19. perc Dobre G., 25. perc Café, 30. perc Al-Ioani, 32. perc Café

Sárga lap:
15. perc Leo Mendes, 19. perc Dobre G.

A férfi futsal NB I-es bajnokság döntõjének harmadik mérkõzését rendezték Gyõrött, a Rába ETO és a Mezei-Vill FC Berettyóújfalu között.

Az ETO már az 1. percben megszerezte a vezetést Dróth révén (1-0), majd a 10. percben növelni tudták elõnyüket, Harnisch Ákos volt eredményes (2-0). A félidõt is hazai találat zárta, a 19. percben Dobre vette be a berettyóújfalui kaput (3-0).

A második játékrészben  öt percet kellett várni az elsõ gólra, Café volt eredményes (4-0), majd újabb öt perc elteltével Al-Ioani lövése után módosult 5-0-ra az állás. Végül a 32. percben Café szerezte meg saját maga második, csapata hatodik találatát (6-0). Több gól nem esett a mérkõzésen, az ETO megszerezte a harmadik gyõzelmet, és ezzel együtt harmadik bajnoki címét, a Mezei-Vill pedig ezüst éremmel utazhatott haza.