2024. április 26. Péntek, Ervin.

Megye I–es eredményekForrás: haon.hu
Utolsó módosítás: 2012-08-21 09:46:13
Tekintse meg hogyan alakultak a vasárnap megrendezett Megye I–es mérkõzések eredményei!

Téglás–Berettyóújfalu 1–1 (0–1)

250 nézõ, vezette: Szûcs L. (Puskás Z., Vasziliu T.).

Téglás: Pálóczi I. – Horváth G., Kiss J., Fábián Nagy T., Deák D. (Papp F.), Tóth P., Kapusi J., Bánfi Zs., Kecskés L., Antal N. (Marján J.), Pelles T. (Dudás R.). Edzõ: Szabó Imre.

Berettyóújfalu: László G. – Kardos I., Nagy Z., Lovász D., Ékes G., Sándor Sz. (Kolozsvári G.), Csordás J., Szabó P., Garabuczi B. (Kiss R.), Nemes I., Vigh A. (Koszorús I.). Edzõ: Vékony Sándor. Gól: Bánfi Zs., illetve Nemes I. Jók: Bánfi Zs., illetve Nemes I. Ifi: 5–0.

Szabó Imre: – Két ellentétes félidõ: az elsõben gyenge, enervált játék, a másodikban a lelkesedés és az akarat dicsérendõ. Játékban még rengeteg a javulni való.

Vékony Sándor: – Küzdelmes mérkõzésen egyenlõ erõk küzdelmében az utolsó utáni percben kaptuk az egyenlítõ gólt, ezért fájó a pontvesztés.

Hajdúdorog–Hosszúpályi 3–3 (2–0)

150 nézõ, vezette: Krizbai Zs. (Kovács R., Kóti L.).

Hajdúdorog: Tóth T. – Simicsku R., Papp J., Oláh Zs., Pogácsás J., Szojka I., Juhász T. (Pajkos I.), Bõthy M. (Majoros A.), Szücs R. (Pogácsás B.), Szabó Z., Simicskó Gy. (Dánoki Zs.). Edzõ: Gergely Péter.

Hosszúpályi: Sallai J. – Erdei Z., Debreceni Zs., Sándor T., Horogh F., Nagy S., Patka J., Czibere B., Horváth G., Lakatos N., Olajos G. Edzõ: Selyem Nándor. Gól: Juhász T. (2), Szabó Z. Jók: Juhász T., Szabó Z., Papp J., Pogácsás J., Szojka I., illetve Szabó B., Lakatos T. Ifi: 3–0.

Gergely Péter: – Két újonc csapat összecsapása volt. Az elsõ félidõben a mi taktikánk érvényesült jobban, szép gólokat lõttünk. A második félidõben viszont nagyon beszorított bennünket az ellenfél. Hátul hibákat követtünk el, végül elvesztettünk két pontot itthon. Kezdésnek jó volt a mérkõzés, de még sokat kell javulnunk, hogy meg tudjuk állni a helyünket a Megye I–es bajnokságban. Szeretnék gratulálni az ifi csapat újabb gyõzelméhez, ugyanis a fiatalok ott folytatták, ahol tavaly abbahagyták, sorozatban ez a negyvenhetedik veretlen mérkõzésük, amihez szívbõl gratulálok. További sok sikert a Hosszúpályi csapatának!

Selyem Nándor: – Hatvan percnyi kóválygás után tértünk magunkhoz, 0–3–ról a lábukban volt a gyõzelem lehetõsége.

Nyíradony–Sárrétudvari 1–1 (0–0)

100 nézõ, vezette: Pap E. (Hajdú I., Juhász J.).

Nyíradony: Tóth Á. – Tóth Gy., Terdik L., Mercs J., Keczán L. (Pintye D.), Kórász B. (Varga P.), Takács A., Gráma I., Bodogán Z., Lukács L. (Bodnár G.), Kozma Gy. (Szabó T.). Edzõ: Orosz János.

Sárrétudvari: Kiss B. – Katona I. (Erõs L.), Balogh R., Erõs L., Füleki B., Bende L. (Dávid T.), Kovács P. (Mezõ A.), Nagy T., Szabó Zs., Fegyverneki M., Horváth R. Edzõ: Antal István Gól: Takács A., illetve Balogh R. Jók: mindenki. Ifi: 7–0. Kiállítás: Mercs J.

Antal István – Hatvan percen át emberhátrányban is méltó ellenfelei voltunk a bajnokcsapatnak. Úgy érzem a helyzetek alapján is reális a döntetlen.

Gulyás Gyula – Nem tudtuk elérni.

Derecske–Kaba 7–0 (4–0)

nézõ, vezette: Kövér T. (Szabó J., Bodó L.).

Derecske: Csekõ D. – Berán B., Molnár T. G., Fekete S., Tóth Sz., Juhos L. (Gyöngyösi N.), Csizmadia Cs. (Csuka Zs.), Papp R. (Bakk I.), Bálint T., Nyéki S. (Juhász L.), Halász A. (Bobotán J.). Edzõ: Bálint Tivadar.

Kaba: Aranyos Á. – Suta Cs., Dér I., Szabó S., Szabó G., Kiss I., Kovács Gy., Szegi Zs., Mezei N., Jeney D., Plókai G. Edzõ: Plókai Mihály. Gól: Fekete S., Csizmadia Cs., Tóth Sz., Halász A. (2), Hajdu Cs., Bobotán J. Jók: mindenki, illetve Gréz B., Szegi Zs., Suta Cs. Ifi: 0–4. Kiállítás: Bálint T.

Török Sándor – Gratulálok a csapat összes játékosának, a mai hozzáállásukhoz és teljesítményükhöz. A harmadik perctõl emberhátrányban voltunk, és így is uraltuk az egész mérkõzést.

Plókai Mihály: – Szeretném megköszönni minden egyes játékosnak, aki a mai mérkõzésen részt vett, minden tiszteletem az övéké és ezúttal szeretnék elnézést kérni a kabai sportszeretõ szurkolóktól a mai eredmény miatt. Jövõ héten megpróbálunk javítani. Gratulálok a Derecske csapatának.

Monostorpályi–Hajdúsámson 7–4 (5–0)

300 nézõ, vezette: Muszka Z. (Nazsa T., Kertész F.).

Monostorpályi: Szabó A. (Szenes L.) – Nyilas Sz., Kecskés J., Kõnig A. (Czifra L.), Takács G., Devits Á. (Bodnár A.), Gyügyei Z., Kóródi D. (Kun Á.), Nagy L., Máté F., Bodnár I. Edzõ: Darnai József.

Hajdúsámson: Katona G. – Csonka K., Kardos I. (Salánki L.), Szilágyi Z., Molnár Á. (Gajdos T.), Halász Z., Kraszny F., Dorogi Gy., Tóth R., Rása G., Szabó G. (Lázár R.). Edzõ: Szegedi Szabolcs. Gól: Bodnár I. (3), Máté F. (2), Nyilas Sz., Kóródi D., illetve Halász Z. (2), Rása G., Dorogi Gy. Jók: mindenki, a mezõny legjobbja Bodnár I., illetve senki. Ifi: 1–0. Kiállítás: Szilágyi Z

Darnai József: – Nagyszerû eredményt értünk el újoncként a tavalyi ezüstérmes Sámson ellen. Helyzeteinket nagyobb százalékban kihasználtuk, két számjegyû is lehetett volna a végeredmény. Megítélésem szerint ez az eredmény a vendégekre nézve hízelgõ.

Szegedi Szabolcs: – Ilyen rossz és szerencsétlen félidõt még életemben nem éltem át, de a második félidõben akár meg is nyerhettük volna a mérkõzést. Ha úgy játszunk az elsõ félidõben, mint ahogy a másodikban, akkor megnyertük volna. Gratulálok a feljutó csapatnak!

Nagyhegyes–Józsa SE 5–5 (3–2)

300 nézõ, vezette: Áncsán Gy. (Dobi J., Szabó F. Sz.).

Nagyhegyes: Ferenczi T. – Szarvas T., Tóth J., Tóth J., Kerékgyártó T., Kállai D. (Kunkli F.), Butor Cs. (Tóth M.), Csige I., Nagy S. (Képíró Á.), Nagy K., Nagy Cs. (Szarvas T.). Edzõ: Pintér István.

Józsa SE: Bíró L. (Béke R.) – Dobi G., Juhász B., Tömöri L., Szilágyi I. (Szabó L.), Zombor S. (Szabó G.), Haszonits Zs., Kolozsi G., Szabó Cs., Gáll F., Kerti L. Edzõ: Takács Barna. Gól: Tóth J., Nagy K. (2), Kállai D., illetve Juhász B., Tömöri L., Szabó Cs., Kerti L., Szabó M., Zombor S. (öngól). Jók: senki, illetve Tömöri L., Szabó Cs., Dobi G., Haszonits Zs., Kolozsi G. Ifi: 0–4. Kiállítás: Szarvas T.

Pintér István: – Megkezdõdött.

Takács Barna: – Változatos mérkõzésen öt–kettõrõl egyenlítve, bravúrosan játszva szereztünk egy pontot.

Ebesi KKSE–Polgár 9–1 (5–1)

350 nézõ, vezette: Kiss J. (Gulyás S., Mezõ S.).

Ebesi KKSE: Szalánczi Z. (Tömöri G.) – Varga L. (Leiter K.), Szabó G., Barabás Z. (Leiter B.), Szabó G., Kanál R. (Bernáth G.), Domokos R. (Nagy M.), Nagy Zs. (Borúzs T.), Nagy I., Domokos I., Mészáros T. (Nagy D.). Edzõ: Szabó László.

Polgár: Tisza S. – Pethe G., Csikós L., Antal J., Bene L. (Dobó V.), Rácz J. (Polonkai L.), Pásztor Cs. (Kurucz G.), Bakos T., Bodnár D., Csorba T., Szajevics P. (Reszegi L.). Edzõ: Antal József. Gól: Nagy Zs., Domokos I. (2), Mészáros T., Szalánczi Z., Kanál R., Nagy D., Nagy M., Nagy Zs., illetve Csorba T. Jók: Domokos I., Szabó G., a mezõny legjobbja Nagy Zs., illetve senki. Ifi: 5–1.

Szabó László: – Nagyon sok új embert igazoltunk a nyáron, örülök, hogy ilyen hamar csapattá kovácsolódtak.

Antal József: – Az amatõr Megye I–es bajnokságba neveztünk, de valószínûleg rossz helyre küldtek minket. Természetesen gratulálok az Ebes csapatának.