Utolsó módosítás: 2010-06-28 13:33:19 |
|
Egyik államfõ-jelöltet sem támogatja a Lehet Más a Politika - mondta Schiffer András frakcióvezetõ azután, ...
hogy a képviselõcsoportjuk meghallgatta hétfõ reggel Schmitt Pált, a Fidesz-KDNP köztársasági elnökjelöltjét a Parlamentben.
Schiffer András úgy fogalmazott, hogy „komoly alkalmassági aggályok” merültek fel az LMP-nél Schmitt Pállal kapcsolatban, fontos lenne ugyanis, hogy a kétharmados parlamenti többséggel szemben az államfõ megfelelõ ellensúly legyen.
Azt, hogy nem ismét Sólyom Lászlót jelölték államfõnek, Lázár János, a Fidesz frakcióvezetõje a hétfõi meghallgatáson azzal indokolta: most más a helyzet, mint 2005-ben, Sólyom László munkáját ugyanakkor nem illette kritikával - válaszolta az LMP frakcióvezetõje egy kérdésre.
Még nem érkezett hozzászólás ehhez a témához.
|