2019. január 23. Szerda, Alfonz, Rajmund.
 
2012 a takarékos gazdálkodás éve voltForrás: berettyohir.hu
Utolsó módosítás: 2013-01-02 14:49:13
Írta: Kulcsár László Az elmúlt 2012-es évben városunkban jelentõs fejlesztések és átalakítások történtek, mind beruházási, mind közigazgatási szinten. Megkértük Muraközi Istvánt, Berettyóújfalu Város polgármesterét, összegezze a város életében bekövetkezett fontos változásokat és az új év célkitûzéseit.

Polgármester Úr, kérem foglalja össze milyen megoldandó feladatok, változások voltak 2012-ben városunk életében és ezek hogyan érintették az Önkormányzatot? Melyek azok az eredmények, amelyek az elmúlt évben születtek?

A 2012-es évvel kapcsolatban egy hármas cél volt elõttünk. Az elsõ és legfontosabb, hogy az Önkormányzat és a hozzá tartozó intézményhálózat stabil mûködését biztosítani tudjuk a szûkös állami támogatás önkormányzati forrásokból való kiegészítésével. Ezen túlmenõen kiemelt cél volt az is, hogy a mûködés biztonsága mellett, a lehetõségeinkhez mérten fejlesszük is Berettyóújfalut. Úgy gondolom.......
A teljes cikk itt olvasható:
http://berettyohir.hu/aktualis/2012-a-takarekos-gazdalkodas-eve-volt.html

Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás ehhez a témához.
Hasonló hírek 
Kedvenc hírek
Ön még nem rakott semmit a kedvencek közé!