Megye II. Északi csoport:
Ebesi SBKE–Nádudvari SE-Szertár Sportbolt 5–0 (1–1)
50 nézõ, vezette: Zsurka R. (Dobi J., Erdei T.).
Ebes: Német J. (Szentesi F.) Andírkó I., Csorvási J., Nagy R., Nagy Sz., Kovács T., Deák Gy. (Horváth Gy.), Csige L., Szentesi R. (Oláh S.), Varga Á. (Árva M.), Fodor S. Edzõ: Kovács József.
Nádudvar: Nagy J. – Gál S., Kenéz N., Takács Gy. (Molnár B.), Makula G.m Tóth L., Nagy S., Rásó P. (Tóth T.), Tõzsér T., Dobi T., Kiss A. Edzõ: Szkupi Tibor. Gól: Fodor S. (3), Varga Á., Kovács T. Jók: mindenki, a mezõny legjobbja Fodor Sándor., illetve senki. Kiállítás: Horváth Gy. Ifi: 7-0.
Kovács József: – A görcsösen induló mérkõzést a végén könnyû szerrel megnyertük. Gratulálok az ifi csapat gyõzelméhez.
Szkupi Tibor: – Megérdemelt hazai siker született.
Debreceni SC–Fülöp 2–3 (0–0)
50 nézõ, vezette: Kóti L. (Krizbai Zs., Búzás Zs.).
Debreceni SC: Mohácsi A. – Miksó Z. (Károlyi N.), Pocsai G. (Botos I.), Fehér J., Dobos A., Bógyis I., Kozma L. (Lacovits A.), Magi L., Botos S., Kiss Z. (Jónás B.), Nagy R. (Zsíros N.). Edzõ:Nagy Róbert.
Fülöp: Kocser A. – Mezei L., Zubály K. (Popovics J.), Sándor T., Borbély T. (Horváth A.) (Sándor R.), Gyula L. (Ratku T., Sas G., Csomós Zs., Fülöp Gy. (Szabó A.), Nagy M., Csiri Z. Edzõ: Bányai Imre, Orosz István. Gól: Zsíros N., Kiss Z., illetve Mezei L.(2), Szabó A. Jók: Fehér J., Bógyis I., Kozma L., Magi L., Zsíros N. Ja és Kiss Zoltán., illetve mindenki, Mezei László a mezõny legjobbja. Ifi: 1-0.
Nagy Róbert: – Sajnálom. Pár játékosomnak a megye II.-es szint is sok. NAGYON ÉRDEKES bírói felfogásban folyt a mérkõzés. Eddig nem foglalkoztam a bírókkal, de ez katasztrófa volt ma. Hozzájuk képest a Titanic katasztrófa film egy vígjáték volt. További sok sikert a Fülöp csapatának. Pár embernek hízhat a mája.
Bányai Imre: – Végre azt kaptam a csapatomtól, amit elvártunk. Úgy érzem, hogy ez a gyõzelem teljesen megérdemelt, hisz úgy küzdeni tudásban, mint akaratban felülmúltuk a hazai csapatot. Ezt a gyõzelmet Orosz István kollegámnak ajánlom, aki sokat tesz azért, hogy Fülöpön életben maradjon a foci.
Monostorpályi–Egyek 5–0 (2–0)
150 nézõ, vezette: Béni Gy. (Szûcs A., Búzás A.).
Monostorpályi: Szabó A. – Váradi L. (Bodnár L.), Kecskés J., Nyilas Sz. (Kéri L.), Besenyei B., Takács G., Kõnig A. (Szilágyi L.), Kóródi D., Bakos T. (Kun Á.), Bodnár I. (Vincze S.), Máté F.Edzõ: Darnai József:
Egyek: Kovács Z. – Nagy Sz. (Fekete T.), Farkas L., Kiss Sz., Bárdos T., Zólyomi D., Kun Zs., Horváth Gy., Hadházi A., Kiss S., Illés J. Edzõ: Horváth Gyula. Gól: Kóródi D. (2), Takács G., Bodnár I., Máté F. Jók: Kecskés J., Kóródi D., Takács G., Bodnár I., Nyilas Sz., illetve senki. Ifi: 21-0.
Darnai József: – Biztos gyõzelmet arattunk a lelkesen küzdõ ellenfél ellen. Ricsi fõnyeremény volt, hogy Hosszúpályiból áttudtunk igazolni. Mióta Te gyúrod a gyereket a gyõzelmebe menekülnek elõled, fõleg ha rohansz a gyógyító hideg vízzel.
Horváth Gyula: – Nincs szégyenkezni valónk, mert a megye II. legjobb csapata ellen kaptunk ki. Csak azt nem értem, hogy egy ilyen jó csapatnak, hogy a bírói hármas is segítse õket. Az ifi csapatomhoz annyit szólnék, hogy ha egy napon játszik a serdülõ és az ifi, akkor sajnos az ifi serdülõsök nélkül nehezen tud kiállni.
DEAC-Szertár Sportbolt II.–Hajdúhadház 3–2 (1–0)
200 nézõ, vezette: Prezenszki M. (Nagy T., Nagy L.).
DEAC: Szabó P., – Viskó M., Sóvágó I., Madar Cs., Buglyó D., Jóna G. (Soltész P.), Katona Z. (Dr. Rácsai L.), Ifj. Rácsai L., Szõke P. (Kovács S.), Papp G., Kerekes Zs. Edzõ: Katona László.
Hajdúhadház: Nagy S. – Rostás M. (Kovács G.), Salánti Zs., Gábor L., Horváth A., Lakatos I. F., Lakatos II. F., Nagy J. (Balogh J.), Gyõrfi I., Molnár I. (Virág L.), Benedek B. (Nagy A.) Edzõ: Nagy Imre. Gól: Kerekes Zs. (2), Dr. Rácsai L., illetve Gábor L., Lakatos II. F. Jók: Madar Cs., Sóvágó I., Riskó M., Kerekes Zs., illetve mindenki. Ifi: 3-0.
Katona László: – A nyolcvanadik percben az ellenfél vezetésénél már veszni láttam a pontveszteség nélküli bajnokságot, de a “Baba arcuknak nehezen nevezhetõ gyilkos” Dr. Rácsai visszahozott bennünket a meccsbe, majd a végén ismét Kerekes Zsombi döntötte el a kérdést. Annak külön örülök, hogy a kispad tartását a nehéz periódus sem törte meg, köszönhetõen másod edzõimnek.
Nagy Imre: – Az a csapat, amelyik így megtudja büntetni az ellenfél hibáit megérdemelten nyeri a mérkõzéseit zsinorbón és a bajnokságot. Gratulálok a hazai csapatnak. Nekünk sincs szégyenkezni valónk, de ami a mai mérkõzés is rávilágított a meglévõ hibáinkra és tovább fejlõdi csak hasonlóan éles mérkõzéseken lehet. Gratulálok csapatomnak, közel voltunk a bravurhoz.
Görbeháza–Sáránd 1–3 (0–1)
50 nézõ, vezette: Török Z. (Áncsán Gy., Fodor B.).
Görbeháza: Szilágyi K. – Siket Gy., Rankovics T., Reszegi S., Tatár N., Varga B., Petrényi Zs. (Nagy S.), Hajdú R., Kiss A., Képes T. (Tóth P.), Répási Sz. (Benke I.). Edzõ: Szolnoki Attila.
Sáránd: Bikódi Zs. – Kati D., Tóth F., Nyirkos T., Gönczi J., Kocsis Z., Szatmári J., Antal N. (Szûcs Gy.), Kovács N., Oláh J. (Nagy Á.), Máté G. Edzõ: Zákány Ferenc. Gól: Nagy Cs., illetve Szatmári J., Antal N., Máté G. Jók: Hajdú R., Tataár N., Kiss A., Szilágyi K., illetve mindenki, Biksó Zsolt a mezõny legjobbja. Ifi:4-2.
Szolnokin Attila: – Helyzeteket nem elég kidolgozni, értékesíteni is kell. Ma ez nem történt meg, gólképtelenek voltunk. A vendég csapat viszont három adandó lehetõségbõ háromat értékesített, így teljesen megérdemelt a gyõzelmük. Gratulálok Sárándnak . Ifjúsági csapatomnak gratulálok a fenetikus gyõzelemhez és a szép gólokhoz.
Zákány Ferenc: – Egy lelkesen játszó hazai csapatot sikerült legyõznünk. Rengeteg helyzetet elpuskáztunk. Igazából csak a gólkülönbség volt a kérdéses. Ezt a gyõzelmet ifi edzõmnek Józsi bácsinak ajánljuk gyógyulásra.
Hajdúdorog–Vámospércs 5–3 (3–1)
150 nézõ, vezette: Gönczi A. (Papp J., Cuipe E.).
Hajdúdorog: Nagy Cs. – Kerek Cs., Juhász B., Simicskó R., Szûcs R., Anga A., Kovács A., Simicskó Gy., Szabó Z. (Bódi I.), Oláh Zs. (Pajkos I.), Bõte M. Edzõ: Nagy Zsolt.
Vámospércs: Orosz L. – Õri Z., Kovács Gy., Nagy L., Jónás J., Kiss I., Kolompár R. (Tömöri G.), Vietori J., Balogh II. S., Károlyi A., Halász S. (Szabó L.). Edzõ: Oláh Sándor. Gól: Oláh Zs. (2), Bõti S. (3), Kovács A., illetve Károlyi A., Halász S., Szabó L. Jók: Bõte M., Oláh Zs., Kovács A., Juhász B., Nagy Cs., illetve Kovács Gy., Jónás J., Kiss I., Károlyi A. Ifi: 2-0.
Nagy Zsolt: – Egy jó erõbõl álló Vámospércs megszerezte a vezetést. Mi tisztáztuk a sorainkat és onnantól kezdve nem voltak partnereink. Jöttek a gólok és megérdemelten nyertünk.
Oláh Sándor: – Az elsõ félidõben, öt perc rövid zárlat. 5–3-nál kihagyott három ziccerünk okozta a vesztünket.
Nyírábrány–Nyíracsád 3–2 (2–2)
100 nézõ, vezette: Erdei T. (Szûcs L., Szûcs A.).
Nyírábrány: Fekete S. – (Rácz L.) Mikáczó A., Szabó G., Takács Gy., Küzmös A., Papp A. (Miklós G.), Fúró Zs., Küzmös Gy., Fecskovics M. (Usztics I.), Percze R. (Lõrincz J.), Vásárhelyi J. (Macó A.). Edzõ: Tóth Csaba.
Nyíracsád: Papp T. – Orbán L., Tóth Á., Mcó Cs., Sisa J. (Matil M.), Gulyás G., Balogh T. (Tóth I.), Dobrai G., Illés R. (Szabó G.), Kelemen J., Szilágyi L. (Magyar R.). Edzõ: Tóth István. Gól: Fúró Zs., Percze R., Macó A., illetve Gulyás G., Dobrai G. Jók:mindenki, illetve senki. Ifi: 0-5.
Tóth Csaba: – Úgy érzem, ezen a mérkõzésen sikerült nagyon jó csapatjátékot produkálni, ezért megérdemeltük a gyõzelmet. A méegsérült Percze Richárd nagyszerû játékusunknak mielõbbi, gyors gyógyulást kíván csapatunk valamennyi tagja.
Tóth István: – A szomszéd községhez méló preztizs csapat, ami a játék küzdelmében is megmutatkozott. A játékképe alapján igazságos lett volna a döntetlen. Sok sikert az ellenfél csapatának. Mihamarabbi gyógyulást a megsérült játékosoknak.
Déli csoport
Kismarja–Körösszakál 12–2 (3–0)
250 nézõ, vezette: Buczkó B. (Lévai Z., Nagy R.).
Kismarja: Virányi G. – (Rácz N.) Mezõ R., Tamási G. (Gál S.), Tóth K., Szilágyi L., Tamási S. (Tóth I.), Dúró Zs. (Kovács S.), Farkas B., Szép Sz., Gyöngy T., Koszorús I. Edzõ: Szép Sándor.
Körösszakál: Buncza B. – Micura Varga T., Pukori J., Barta B., Far T., Papp L., Bodás Sz., Zsurló A., Turi G. (Gyõrfi A.), Erõs A., Zsurló Á. Edzõ: Turi Barnabás. Gól: Gyöngy T. (3), Farkas B. (3), Koszorús I. (2), Tóth K., Virányi G., Tóth I., Mezõ R., illetve Far T., Papp L. Jók: mindeki, illetve mindenki. Ifi: 7-3.
Szép Sándor: – Gratulálok ifjúsági csapatomnak és edzõjüknek Oroszlán Tibornak a bajnoki címükhöz. Kötelezõ három pontot sikerült megszereznünk. További sok sikert Körösszakálnak.
Turi Barnabás: – Tisztelettel megköszönöm minden játékosomnak a hozzáállást, minden részt vevõ játkosomnak. Gratulálok Kismarjának, sok sikert nekik.
Szerep–Komádi 1–3 (1–1)
100 nézõ, vezette: Szûcs L. (Butt S., Kovács Á.).
Szerep: Béres I. – Zsíros S., Tarcsi T., Barna J., Tarcsi K. (Török R.), Mile R., Bakonyi J., Varga T., Varga A. (Mile Zs.), Fegyverneki B., Mile D. Edzõ: Mile László.
Komádi: Pásztor N. – Trippon Cs., Krimi P., Varga S., Varga L. (Farkas L.), Zima V. (Fekete L.), Pataki Zs. (Földesi J.), Balogh S. (Balázs P.), Tóth F., Vass Á., Nagy I. Edzõ: Lukács János. Gól:Mile D., illetve Zima V., Balogh S., Fekete L. Jók: mindenki.
Mile László: – Jó idõben, jó játékkal szolgáltuk ki a közönséget, a döntetlen reálisabb lett volna.
Lukács János: – Behúztuk a kötelezõt.
Körösszegapáti–Báránd 0–2 (0–2)
80 nézõ, vezette: Pallai Zs. (Mezõ S., Németi R.).
Körösszegapáti: Szilágyi P. – Cseke P., Blága J., Cseke G., Nagy Zs., Kalugyer Á., Takács Zs., Szalai J., Mezõ A., Báczi R. (Juhász J.), Bojti B. Edzõ: Csendes Károly.
Báránd: Katona Cs. – Nagy Z., Takács J.), Török D., Kiss P., Békési L., Elek J. (Tóth L.), Török Zs., Major L., Gyöngy Z. (Nagy A.), Víg N., Mester L. Edzõ: Majoros Csaba. Gól: Major L., Gyöngy Z. Jók: Cseke Gábor a mezõny legjobbja, Nagy Zs., Cseke P., Blága J., illetve Török D., Mester L., Elek J., Major L. Ifi: 0-15.
Markovits Ladislau Stefan: – Rengeteg helyzetet hagyott ki a hazai csapat és így maradt a végeredmény a 2-0, ami a az elsõ félidõben alakult ki.
Majoros Csaba: – Az elsõ 45 percben a megbeszéltek szerint játszottunk. A második félidõben sikerült megtartani az eredményt, végre a csapatnak volt tartása.
Földes–Konyár 3–0 (2–0)
150 nézõ, vezette: Vasziliu T. (Nagy J., Nagy J.).
Földes: Szabó Gy. – Dede I. (Nagy E.), Balogh F. (Kiss N.), Kiss N., Király P., Sápi B., Vincze Cs. (Kály L.), Gál D. (Nagy S.), Papp S., Móda G., Kocsis J. (Fehér N.). Edzõ: Rusznyák Zsolt.
Konyár: Rácsai J. – Rácz N., Komolay B., Varga D. (Kiss S.), Kiss L., Szabó D., Sveda T. (Székely K.), Kelemen T., Kristóf P., Nagy A., Szabó B. Edzõ: Czakó Viktor. Gól: Papp S., Gál D., Sápi B.Jók: mindenki, illetve mindenki. Kiállítás: Komolay B. Ifi: 2-8.
Rusznyák Zsolt: – Egy jó csapat ellen, egy megbeszélt jó játékkal szerintem igazságosan húztuk be a három pontot. Gratulálok konyár csapatának, további sok sikert nekik. Jövõhéten készülj Tóth Sanyi barátom.
Czakó Viktor: – A mérkõzés nagyon rosszul indult. A mi szemszögünkbõl már a második percben gólt szerzett az ellenfél, sajnos mi erre nem tudtunk válaszolni, hisz megvoltak a lehetõségeink és partyban voltunk az ellenféllel. A második félidõben egy lapra feltéve mindent, támadtunk, gól helyzeteket alakítottunk ki, de sajnos az egyenlítés helyett kaptunk még egy gólt. Hatvan percig emberhátrányba játszottunk és a mérkõzést összességében befolyásolta. Ettõl függetlenül gratulálok a csapatomnak, mert mindent megtett a gyõzelemért.
Pocsaj–Szentpéterszeg 1–3 (0–1)
100 nézõ, vezette: Muszka Z. (Nagy Á., Kovács I.).
Pocsaj: Molnár S. – Kelemen T., Nagy P., Szvára I., Detcki L., Sóvágó S., Szilágyi Cs. (Rézmûves A.), Lakatos T., Tóth K. (Makula I.), Makula E. (Rézmûves Cs.), Lakatos Gy. (Kiss R.).Edzõ: Kiss Imre.
Szentpéterszeg: Oláh G. – Pásztor Zs., Flaskai Zs., Kolompár Zs. (Oorvecz Z.), Varga Zs., Ékes Z. (Olajos Cs.), Szûcs P. (Nagy P.), Bácsó A., Balogh B., Kovács J., Muznyai J. (Erdei Z.). Edzõ:Kártik József. Gól: Sóvágó S., illetve Flaskai Zs., Varga Zs., Balogh B. Jók: Sóvágó S., Kelemen T., illtve Varga Zs., Pásztor Zs., Balogh B. Ifi: 9-0.
Kiss Imre: – Korai kiállítás megpecsételte sorsunkat.
Kártik József: – Csapatom már az elmúlt héten is érezte, hogy kezdi elcsípni a jobb formáját. Ezt a mai nap is bizonyította, igaz ehhez a gyõzelmehez szerencse is kellett.
Biharnagymajom–Nagyrábé 0–1 (0–0)
200 nézõ, vezette: Hajdú I. (Juhász J., Török Cs.).
Biharnagymajom: Szabó Zs. – Gorzsás L., Popovics I., Kiss G., Homoki T., Rigó D., Gál P., Popovics M., Rigó T., Somogyi L., Ifj. Popovics I. Edzõ: Földesi Ambrus.
Nagyrábé: Marton A. – Harsányi Zs. (Kányási A.), Kovács A., Sós P., Pai P., Kocsis Z., Szavas Zs., Katona S. (Bende T.), Nemes A., Szilágyi T. (Nagy J.), Patai T. (Szarvas M.). Edzõ: Tóth Sándor.Gól: Kiss G. (öngól). Jók: mindenki, illetve Marton A., Sós P., Bende T., Kovács A. Ifi: 4-9.
Földesi Ambrus: – Az elsõ félidõben a hazai csapat nem tudta kihasználni a lehetõségeit. A második félidõ gyenge játékja alapján, egy öngóllal a Nagyrábé csapat elvitte a három pontot.
Tóth Sándor: – Felejthetõ mérkõzésen igaz, hogy Bajom rúgott egy gólt, de mégis mi nyertük a mérkõzést.
Hosszúpályi–Blondy Esztár 1–1 (0–1)
150 nézõ, vezette: Erdélyi T. (Takács I., Rezes M.).
Hosszúpályi: Sallai J. – Horog F., Devits Á., Debreceni Zs., Erdelyi Z., Kontra D. (Lakatos L.), Patka J., Sándor T., Szõke R., Lakatos N., Lakatos J. Edzõ: Selyem Nándor.
Blondy: Csecsõdi D. – Alimán J., Papp Á., Kádár B., Kozma I. (Sanyó A.), Czeglédi Z. (Farkas T.), Kónya J., Nagy L. (Selyem L.), Lakatos S. (Börcsök B.), Pellei E. (Vajas V.), Farkas I. Edzõ:Vajas Viktor. Gól: Lakatos N., illetve Pellei E. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 3-2.
Selyem Nándor: – Nagyon tompán játszottunk. Szervezetten védekezõ ellenféllel találtuk magunkat. Sajnos a mai mérkõzésen gyõzelmet nem érdemeltük volna. Nagy lehetõséget szalaztottunk el.
Vajas Viktor: – Egy gyõzelemmel felérõ döntetlent értünk el a legjobb csapat otthonában, ezért köszönet a fiúknak, nagyot küzdöttek!